«На щиті» на Рівненщину повернулися троє захисників

Фото ілюстративне

На Рівненщині в останню земну дорогу провели Дмитра Лавренюка зі Здовбиці, Василя Резановича з Головинської громади та Андрія Степанця з Сарненщини.

Народився Дмитро Лавренюк 7 березня 1998 року в селі Здовбиця. Закінчив Рівненський коледж економіки та бізнесу, де здобув професію повар-кондитер.

По закінченню навчання був призваний на строкову службу, яку проходив в місті Кременчук Полтавської області в зенітно-ракетних військах. Невдовзі йому було присвоєно звання старший солдат.

Працював на приватне товариство з обмеженою відповідальністю «Морган Феніче». Герой в перший день повномасштабного вторгнення був призваний за загальною мобілізацією. У складі 24-ї бригади чоловік захищав кордони рідної землі у найгарячіших напрямках.

За час проходження служби старший солдат Дмитро Лавренюк був нагороджений відзнакою «Золотий хрест», медаллю «Оборона Бахмута» та медаллю «Ветеран війни».

Цьогоріч 9 липня життя Дмитра Лавренюка обірвалося в бою.

Похований Герой Дмитро Лавренюк на місцевому кладовищі.

У Головинській громаді попрощалися з Василем Резановичем.

Йому назавжди буде 30...

Чоловік народився 31 серпня 1993 року в селі Надчиці Млинівського району. З 1998 року проживав у селі Ставок.

Василь був мобілізований в березні 2024 року. З 23 червня 2024 року вважався зниклим безвісти. На превеликий жаль, згодом ця дата виявилася днем загибелі захисника...

Війна забрала у матері сина, у брата та сестри - брата.

На Сарненщині зустріли на щиті загиблого Андрія Степанця.

Андрій Степанець - уродженець села Карпилівка. Закінчив Кременецьку обласну гуманітарно-педагогічну академію імені Тараса Шевченка. Був активістом Тернопільського осередку ВГО «Сокіл» - займався національно-патріотичним вихованням.

Під час повномасштабного вторгнення захисник брав участь у Київській кампанії. Згодом приєднався до 93-ої окремої механізованої бригади «Холодний Яр».

На жаль, 7 липня 2024 року, під час виконання бойового завдання на Донецькому напрямку 26-річний воїн загинув.

Щирі співчуття рідним та близьким Героям.

Вічна слава та світла пам’ять захисникам України!


Azov Army

Новини по темі:

  • До метра води: у Рівному через зливу підтопило цокольне приміщення будинку

    20 07 2026, 08:36
    Сильні опади, які пройшли у Рівному ввечері 19 липня, при...
  • Небайдужі рівняни допомогли врятувати дезорієнтованого пенсіонера

    19 07 2026, 18:04
    Завдяки небайдужості перехожих та оперативним діям патрул...
  • Назавжди 47: раптово помер колишній заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков

    19 07 2026, 17:05
    Передчасно обірвалося життя пенсіонера ОВС Сергія Волкова...
  • На Рівненщині зіткнулися вантажівка та два мотоцикли: травмувався 17-річний хлопець

    19 07 2026, 16:02
    Учора, 18 липня, близько 20:40 до поліції надійшло повідо...
  • У Рівному водійка Audi врізалася в магазин

    19 07 2026, 15:04
    Після зіткнення з фасадом магазину патрульні помітили у в...
  • У Дубні рятувальники визволили трирічну дівчинку, яка зачинилася в кімнаті

    19 07 2026, 14:02
    Про це інформує пресслужба ГУ ДСНС у Рівненській області.
  • Поблизу Володимирця на смерть розбився 53-річний мотоцикліст

    19 07 2026, 12:56
    Поліція розслідує деталі смертельної ДТП.