На рівненському ринку, де продають квіти, розпочали ремонтні роботи (фото)

Фото ілюстративне

Сьогодні зранку розпочалися ремонти тепломережі на ділянці вулиці Пересопницької, де розташовані торгові ряди з квітами. Для проведення робіт, які потребують розкопування грунту, перенесли кілька торгових точок підприємців.

Сьогодні зранку розпочалися ремонти тепломережі на ділянці вулиці Пересопницької, де розташовані торгові ряди з квітами. Для проведення робіт, які потребують розкопування грунту, перенесли кілька торгових точок підприємців.

Нагадаємо, роботи мали розпочатися ще 1 липня, однак підприємці запідозрили, що у такий спосіб їх хочуть позбавити орендованих ними багато років торгових площ. 

Вони звернулися до директора ТОВ "Рівнетеплоенерго" із листом, у якому попросили захистити їхні робочі місця і не допустити їх зникнення.
В результаті перемовин представників "Рівнетеплоенерго" з підприємцями та керівником ринку, за посередництва депутата міськради Анни Іванової, була досягнута домовленість про тимчасове перенесення прилавків.

За повернення торгових точок на їхні теперішні місця відповідатиме дирекція ринку на чолі з директором Олександром Новосадом.

Водночас, ТОВ "Рівнетеплоенерго", зокрема, в особі директора підприємства Олександра Корчинського гарантує оперативне проведення ремонтних робіт та невідкладне відновлення покриву для забезпечення можливості повернення прилавків із квітами на вулиці Пересопницькій на їхні попередні місця.

ТОВ "Рівнетеплоенерго"


Azov Army

Новини по темі:

  • Поліцейські встановили школярок, які зірвали декорації з магазину в Рівному

    10 07 2026, 09:00
    Відео, на якому двоє дівчат зривають декоративні елементи...
  • У Рівному попрощалися із Захисником України Юрієм Лук’янчуком

    09 07 2026, 18:00
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • На Здолбунівщині попереджають про вимкнення світла

    09 07 2026, 15:28
    Про це інформує Здолбунівська міська рада.