Принаймні так в ідеалі мало б бути. Насправді, погані фінансові справи КП "Рівнеелектротранс" через те, що держава не компенсує перевезення пільгових категорій громадян. Усі витрати пов’язані з цим лягають на самих тролейбусників. Тому муніципальний транспорт Рівного і не заробляє, а навпаки заганяє себе в борги.
Принаймні так в ідеалі мало б бути. Насправді, погані фінансові справи КП "Рівнеелектротранс" через те, що держава не компенсує перевезення пільгових категорій громадян. Усі витрати пов’язані з цим лягають на самих тролейбусників. Тому муніципальний транспорт Рівного і не заробляє, а навпаки заганяє себе в борги.

Сьогодні, 2 квітня на сесії Рівненської міської ради виділили додаткові кошти з міського бюджету. Як сказав міський голова Володимир Хомко: «Ці кошти їм лише для «підтримки штанів».

Мовляв, по Україні через цю ситуацію вже бастують тролейбусники. І аби не допустити цього у Рівному, треба виділити гроші на компенсації перевезення пільговиків. А ще б добре було, зауважив очільник міста, оновити автобазу та купити хоч кілька вживаних тролейбусів.

Нагадаємо, з 1 травня міська влада планує підняти вартість проїзду в тролейбусах та встановити у розмірі 1 гривня 50 копійок. Місячні проїзні квитки коштуватимуть для підприємств, установ, організацій 180 грн., для населення – 96 гривень.
Міла СЛОБОДЕНЮК
