На Рівненщину з'їдуться пластуни зі всієї України

Фото ілюстративне

Тут відбудеться всеукраїнський пластовий табір.

 Загалом пластовий рух активно розвивається на Рівненщині. 

6 літніх таборів запланували на це літо обласний молодіжний пластовий вишкільний центр спільно зі скаутською організацією Пласт. Перші два, в яких брали участь дівчата, відбулися у червні. 

Понад 100 пластунок проводили рухливі ігри, співали патріотичні пісні, спілкувалися на історичні теми, палили багаття. 

Решта таборів відбудуться упродовж липня-серпня. Причому один з них – всеукраїнський. У ньому планують взяти участь понад 150 пластунів.

Через війну не усі регіони зараз можуть проводити такі заходи. Тому ми, як тилова область, готові стати місцем, що об’єднає школярів з різних куточків України.  Продовжуємо розвивати національно-патріотичне виховання дітей та молоді на Рівненщині. - повідомив голова Рівненської ОДА Олександр Коваль.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...