На Рівненщині з’явиться ще одна обласна лікарня

Фото ілюстративне

«Клеванська обласна багатопрофільна лікарня імені Михайла Вервеги» - так називатиметься лікарня, яку сьогодні знають як Клеванську лікарню імені Михайла Вервеги.

Нагадаємо, нещодавно рішенням обласної ради це медичне підприємство з власності селищної ради переходить в обласну комунальну власність. З такою пропозицією до РОР свого часу звернулася сама Клеванська громада. Про це повідомляє пресслужба Рівненської облради.

Наразі питання перейменування, а також питання затвердження акта приймання-передачі цілісного майнового комплексу лікарні опрацьовують на засіданнях постійних комісій. Напередодні своє рішення прийняли депутати комісії з економічних питань та комунальної власності (голова - Андрій Пехотін).

Крім того, комісія рекомендувала винести на розгляд сесії низку питань щодо затвердження передавальних актів реорганізованих обласних закладів соціальної сфери. Йдеться про Дубенський будинок-інтернат для громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, Урвенський психоневрологічний інтернат та Тучинський геріатричний пансіонат. Нагадаємо, вони були приєднані до інших обласних соціальних закладів. Відтак, після того, як депутати на сесії затвердять передавальні акти, їх подадуть державному реєстратору для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи. 

Аналогічні проєкти рішень стосуються обласних закладів позашкілля. А саме: Рівненського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Рівненського обласного центру національно-патріотичного виховання, туризму і краєзнавства учнівської молоді та Станції юних натуралістів. Відповідно до передавального акту, їх майно, активи та пасиви передані новоствореному КЗ «Центр національно-патріотичного виховання та позашкільної освіти».

Загалом під час комісії депутати розглянули 34 питання, переважну більшість з яких рекомендували винести на розгляд сесії, яка запланована на 28 червня.


Новини по темі:

  • На Рівненщині двічі за добу виявили нетверезого водія за кермом

    20 03 2026, 20:17
    Про такий випадок розповідає патрульна поліція.
  • У Гощанській громаді нагородили медаллю «За поранення» воїна Сергія Бізюка

    20 03 2026, 19:43
    Про це повідомляють у Гощанській громаді.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Дениса Сердюка

    20 03 2026, 18:20
    Про цю трагічну новину повідомляє пресслужба Рівненської ...
  • У Рівному організовують поїздку на похорон Філарета

    20 03 2026, 17:40
    Про це на своїй Fb-сторінці повідомив Василь Рудніцький.
  • Українські діти під окупацією: докази злочинів Росії у звіті ООН

    20 03 2026, 17:12
    Незалежна комісія ООН підтвердила: Росія здійснює депорта...
  • У Рівному вкотре наголосили на важливості вакцинації дівчаток 12–13 років від вірусу папіломи людини

    20 03 2026, 17:01
    Про це йшлося під час чергового засідання Координаційної ...