Цими вихідними на Рівненщині відбувся п’ятий фестиваль «Молодий борщ». Про це повідомили на фейсбук-сторінці Рівненської районної державної адміністрації.
У Великоомелянській територіальній громаді відбувся п’ятий фестиваль «Молодий борщ», який об’єднав громади, громадські організації, представників бізнесу та гостей з різних куточків України.
Цьогоріч 30 команд приготували 30 різновидів молодого борщу з овочів нового врожаю. Загалом було зварено майже 1,5 тонни традиційної української страви.
Під час фестивалю встановлено рекорд України за найбільшою кількістю казанів молодого борщу, приготованих одночасно
Захід уже вп'яте став майданчиком для популяризації українських традицій, культурної спадщини та єднання громад.
Вітаємо організаторів і всіх учасників із успішним проведенням фестивалю та встановленням нового рекорду!
