На Рівненщині знайшли хлопчика, який поїхав на навчання і зник: його випадково помітили у маршрутці

Фото ілюстративне

Нагадаємо, до поліції 22 травня звернулась жителька села Мирне: її 11-річний син поїхав на навчання і зник.

До його пошуків залучили увесь особовий склад ВП №2 (м. Костопіль) та інспекторів ювенальної превенції Рівненського РУП.

23 травня, близько 14 години, до поліцейського офіцера Малолюбашанської ТГ зателефонувала місцева жителька та повідомила, що у маршрутці до села Борщівка, в якій вона перебуває, знаходиться схожий за описом хлопчик. Інформацію про розшук дитини вона дізналася із соцмереж.

Поліцейський на службовому авто швидко наздогнав громадський транспорт та виявив у салоні розшукуваного хлопчика. Той пояснив правоохоронцям, що їхав до друзів у село Мала Любаша. На щастя, із дитиною все добре. Його доставили додому та передали рідним. Із родиною спілкуватимуться ювенальні поліцейські.

Водночас поліцейські дякують за небайдужість усім, хто долучився до пошуків та допоміг знайти дитину.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...