На Рівненщині затримали наркоторговця

Фото ілюстративне

За процесуального керівництва Рівненської окружної прокуратури жителю Вараша повідомлено про підозру у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту, а також у збуті наркотичних засобів та особливо небезпечних психотропних речовин в особливо великих розмірах (ч. 1, ч. 3 ст. 307 КК України).

За даними слідства, 41-річний чоловік купував гуртові партії заборонених речовин, отримуючи поштові відправлення на вигадані анкетні дані, фасував їх в орендованій квартирі у Рівному та відправляв по всій країні через логістичну компанію. Замовлення отримував у спеціально створеному Telegram-каналі.

Під час затримання у чоловіка вилучили 7 пакунків із канабісом та амфетаміном, які він планував відправити клієнтам. Запас товару, орієнтовною вартістю 700 000 грн, виявили також і під час санкціонованого обшуку квартири, яку орендував підозрюваний. Крім того, у нього вилучили ще й гроші, пакувальні матеріали та пристрої, електронні ваги, мобільні телефони та автомобіль. На усе це судом вже накладено арешт.

Також 6 листопада суд обрав підозрюваному запобіжний захід у вигляді тримання під вартою строком на 60 діб, із альтернативою внесення застави у розмірі 302 800 гривень.

Наразі у кримінальному провадженні проводяться необхідні слідчі дії з метою встановлення усіх обставин вчинення вказаного злочинів.

Досудове розслідування проводять слідчі Рівненського РУП ГУНП в Рівненській області.

Санкція статті передбачає максимальне покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.

Примітка: відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

 

 
 

Новини по темі:

  • У Костополі горіла квартира на дев’ятому поверсі: рятувальники евакуювали 20 мешканців

    21 03 2026, 09:05
    20 березня об 9:47 на спецлінію «101» надійшло повідомлен...
  • Якщо продаєте авто через Дію, то не забудьте завантажити договір купівлі-продажу

    21 03 2026, 09:03
    Нагадаємо: декларанти, які у 2025 році продавали транспор...
  • На Рівненщині двічі за добу виявили нетверезого водія за кермом

    20 03 2026, 20:17
    Про такий випадок розповідає патрульна поліція.
  • У Гощанській громаді нагородили медаллю «За поранення» воїна Сергія Бізюка

    20 03 2026, 19:43
    Про це повідомляють у Гощанській громаді.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Дениса Сердюка

    20 03 2026, 18:20
    Про цю трагічну новину повідомляє пресслужба Рівненської ...
  • У Рівному організовують поїздку на похорон Філарета

    20 03 2026, 17:40
    Про це на своїй Fb-сторінці повідомив Василь Рудніцький.