На Рівненщині запрацювали Координаційні ради з питань ВПО

Фото ілюстративне

В рамках проєкту Громадської організації “Центр медіації та діалогу” «Залучення жінок-ВПО до розробки програм підтримки, інтеграції та відновлення в приймаючих громадах Рівненської області» в громадах Рівненської області, а саме: в Костопільській, Городоцькій, Радивилівській, Острозькій та Клеванській - запрацювали Координаційні ради з питань ВПО!

За словами фасилітаторки Центру медіації та діалогу, однією з найбільш актуальніших проблем у громадах є комунікація з ВПО. Тому Координаційна рада — це перш за все платформа для спілкування представників місцевого самоврядування та внутрішньо переміщених осіб. Війна триває і поява нових викликів потребує швидкого реагування. 
 
Такі ради - це прекрасна можливість для ВПО бути почутими, отримати необхідні ресурси та послуги, а для громад швидко і ефективно виявляти та вирішувати потреби, які виникають. Зараз надзвичайно важливо вести діалог з ВПО, адже починати все з початку, надзвичайно непросто. Особливо, коли там у тебе уже було все налагоджено у професійній діяльності, сімейному житті. Такі ради допоможуть їм реалізувати себе на новому місці. 
 
Координаційні ради уже дають свої результати, адже під час установчих засідань в кожній із громад представниками місцевого самоврядування та жінками-ВПО були напрацьовані алгоритми дій у вирішенні найактуальніших потреб та поставлено ряд довгострокових та короткострокових цілей і завдань. 
 
За більш детальною інформацією щодо Координаційної ради в Костопільській, Городоцькій, Радивилівській, Острозькій та Клеванській ОТГ внутрішньо переміщені особи можуть звернутися до керівників громад. Також вся інформація буде висвітлена на інформаційних дошках, які розміщенні у місцях проживання ВПО.
 
Проєкт «Залучення жінок-ВПО до розробки програм підтримки, інтеграції та відновлення в приймаючих громадах Рівненської області» реалізується у рамках проєкту «Жінки України: залучені, спроможні, незламні», та фінансується завдяки уряду Канади та міністерства закордонних справ Канади.

На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Рівненські благодійники вкотре передали автомобілі на фронт ВІДЕО

  04 02 2023, 12:33
  До бійців Мотопіхотного батальйону 14 окремої механізован...
 • Поблизу «Ладомирії» облаштували бомбосховище

  04 02 2023, 11:34
  У разі виникнення ракетної небезпеки під час екскурсій на...
 • Поліція встановлює місце перебування жителя Вінницької області

  04 02 2023, 10:15
  За наявною оперативною інформацією 31-річний мешканець Ра...
 • В Острозькій громаді обговорили політики захисту прав жінок

  04 02 2023, 09:48
  Підсумували роботу в Острозькій громаді в рамках проєкту ...
 • Клас безпеки відкрили в селі Гільча-2

  04 02 2023, 07:33
  На Рівненщині активно створюються класи безпеки для підро...
 • Графік відключень електроенергії 3 лютого: Рівне та область

  03 02 2023, 18:34
  Про це повідомив гоова Рівненської ОВА Віталій Коваль.