Патрульна поліція Рівненської області повідомила підсумки роботи за період із 8 до 15 червня.
Упродовж тижня інспектори опрацювали 1840 викликів від громадян. Також патрульні винесли 2038 постанов за порушення правил дорожнього руху.
Крім того, правоохоронці склали 104 адміністративні матеріали за порушення громадського порядку.
Особливу увагу поліцейські приділяли виявленню нетверезих водіїв. За тиждень на території області склали 60 адміністративних протоколів за керування транспортними засобами у стані сп’яніння.
У патрульній поліції закликають громадян дотримуватися комендантської години, бути відповідальними учасниками дорожнього руху та повідомляти про правопорушення за телефонами 102 або 112.
