На Рівненщині за хабарництво арештували депутата та голову райради

Фото ілюстративне

Як повідомляють у Рівненській обласній прокуратурі, голова громади висловив прохання директору аграрного підприємства надати йому 5000 доларів США хабаря.

 За це посадовець обіцяв не ініціювати на сесії місцевої ради питання щодо розірвання укладених договорів оренди земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, якими користувалася фірма. Крім того, ще 10 000 доларів США директор надав депутату однієї з міських рад, аби той «вирішив» це ж питання з обранцями громади.

Чоловікам вже обрано запобіжні заходи. Депутату – цілодобовий домашній арешт, а голові громади – тримання під вартою із правом внесення 205 904 грн застави, які він вже сплатив. Крім того, рішенням суду очільника громади відсторонено від займаної посади.

Досудове розслідування здійснюють слідчі СУ ГУ НП в Рівненській області, за оперативного супроводу Управління СБ України в області.

За скоєні злочини депутатові загрожує максимально до 5 років ув’язнення, а голові – до 10 років з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Сарнах та Рівному провели в останню дорогу полеглих захисників України

    05 06 2026, 09:39
    На Рівненщині попрощались із воїнами - Олексієм Аврамишин...
  • У Рівному роботи захисників стали лотами благодійного аукціону

    05 06 2026, 09:00
    На благодійному аукціоні в Рівному продали картини військ...
  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.