На Рівненщині у сімейного насильника вилучили бойові гранати та патрони

Фото ілюстративне

37-річний житель села Обарів видав працівникам поліції дві гранати «Ф-1» та два запали до них, а також 89 патронів різного калібру.

На спецлінію 102 вчора, 21 квітня, надійшло повідомлення 44-річної мешканки Обарова, що її нетверезий чоловік вкотре здійснює домашнє насильство.

На місце події відразу прибув екіпаж сектору реагування патрульної поліції, які й з’ясували, що порушник зберігає боєприпаси: слідчо-оперативна група вилучила заборонені предмети.

Правоохоронці склали на зловмисника адмінматеріали за вчинення домашнього насильства за ст. 173-2 КУпАП.

Крім того, слідчі розпочали досудове розслідування за фактом незаконного поводження з боєприпасами за ч.1 ст.263 КК України. За результатами експертиз, вирішуватиметься питання про повідомлення йому про підозру. Санкція статті передбачає  до 7 років позбавлення волі.


Azov Army

Новини по темі:

  • Внаслідок удару ворога по Києву загинули жителі Рівненщини

    20 07 2026, 20:08
    Вирівську громаду на Рівненщині сколихнула страшна трагед...
  • Замість Коваля вже є Савчук: у Рівненській міській раді бракує ще двох депутатів

    20 07 2026, 18:56
    Так, нещодавно колишній голова ОВА та міністр агрополітик...
  • Рівне попрощається із Захисником Максимом Веремейчиком

    20 07 2026, 18:13
    Про цю трагічну подію повідомляє Рівненська міська рада.
  • П'ять років після скандалу: що відомо про справу рівненської стоматологині Інни Кравчук

    20 07 2026, 16:45
    Історія дитячої стоматологині з Рівного Інни Кравчук, яка...