На Рівненщині СБУ викрила експрацівника виправної колонії та двох в’язнів за організацію наркобізнесу

Фото ілюстративне

Служба безпеки регіону викрила трьох учасників організованої групи, які налагодили протиправний механізм постачання наркотичних засобів та психотропних речовин засудженим.

Зловмисниками виявились колишній працівник однієї з колоній Рівненщини та двоє ув’язнених.
 
Встановлено, що наркобізнес організував один із засуджених, який до організованої групи долучив іншого в’язня та працівника виправної установи.
Організатор домовлявся із засудженими про необхідну кількість «товару», а працівник виправної установи особисто доставляв розфасовані «дози» на територію колонії.
 
Правоохоронцями задокументовано кілька фактів збуту наркотичних речовин, а саме марихуани, метамфетаміну та синтетичних психостимуляторів.
Зловмисників було затримано «на гарячому» під час чергової спроби збуту «товару» у виправній колонії та одержання неправомірної вигоди від протиправної діяльності.
 
Згідно рішення суду працівника колонії було визнано винним в отриманні хабаря від засудженого та звільнено із займаної посади. Наразі він відбуває реальне покарання в місцях позбавлення волі.
 
За процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури трьом учасникам організованої групи повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 307 КК України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинене у складі організованої групи).
 
Заходи із викриття здійснювали співробітники Управління СБУ в Рівненській області спільно з працівниками ТУ ДБР за процесуального керівництва Рівненської обласної прокуратури.

Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...