Про це повідомляє поліція області.
Учора, 19 червня, близько 17:00 до поліції звернулася 65-річна жителька села Боянівка, що її матір, яка має проблеми з пам’яттю, вийшла на город, а потім пішла у невідомому напрямку.
На пошуки пенсіонерки негайно орієнтували всі наряди поліції, до яких також залучили й кінологів зі службовими собаками. Правоохоронці ретельно обстежували територію та перевіряли можливі маршрути руху зниклої.
Близько 22:00 працівники сектору реагування патрульної поліції виявили дезорієнтовану жінку на автодорозі неподалік села Городок — за 18 кілометрів від її дому.
На щастя, життю та здоров’ю пенсіонерки нічого не загрожувало. Від допомоги медиків вона відмовилася.
Поліцейські доправили жінку додому та передали доньці.
