На Рівненщині похоронили чотирьох Героїв, які загинули на фронті

Фото ілюстративне

На Рівненщині попрощалися з чотирма військовими: Олександром Макарчуком з міста Вараш, Юрієм Забейдою з Деражненської громади, Василем Сіруком зі Здолбунівської ТГ та Ігорем Шевчуковим з Козинської громади.

Олександр Макарчук народився у Вараші. Навчався у місцевому ліцеї №2. У липні цього року підписав контракт та приєднався до лав ЗСУ. Служив у званні солдата. 16 жовтня у пункті постійної дислокації військового містечка захисник помер. У Олександра залишилося п’ять доньок. Поховали військового на Алеї Героїв кладовища у селі Стара Рафалівка.
 
 Юрій Забейда народився 30 червня 1983 року у селі Постійне. Проживав у селі Дюксин Деражненської громади. До лав Збройних сил України вступив у січні 2024 року. Військовослужбовець помер 20 жовтня 2024 року під час лікування у медичному закладі. Поховали Юрія на кладовищі у селі Постійне.
 
 Василь Сірук народився у 1984 році. Проживав у місті Здолбунів. Закінчив місцеву ЗОШ №4 та Квасилівське ПТУ №16, де отримав професію автослюсаря. Потому працював в Одесі. На захист України став у травні 2023 року. Був кулеметником 28-ої окремої механізованої бригади імені Лицарів Зимового Походу, разом з побратимами захищали Батьківщину на Півдні. Нагороджений нагрудним знаком «Ветеран війни». 18 жовтня 2024 року військовий помер внаслідок хвороби. Поховали захисника у Здолбунові.
 
 Ігор Шевчуков народився 18 листопада 1968 року. Проживав у селі Рудня на Дубенщині. Від початку повномасштабного вторгнення приєднався до лав 57 окремого батальйону ТрО. Мав звання сержанта. За час перебування у війську змінив безпечніше місце служби на бойовий підрозділ у складі стрілецької роти та виконував завдання на передових позиціях. Захисник віддав своє життя за Україну 17 жовтня на Донеччині. Поховали військовослужбовця на кладовищі в рідному селі.
 
Щирі співчуття рідним і близьким. Вічна слава та пам?ять захисникам!

Azov Army

Новини по темі:

  • Рівнянка Анастасія Алембіта встановила рекорд України, який тримався 25 років

    20 07 2026, 10:51
    Учениця Рівненської обласної спеціалізованої дитячо-юнаць...
  • У селі Малинськ на Рівненщині митрополит Іларіон освятив новозбудований храм

    20 07 2026, 10:10
    Новозбудований храм на честь святого пророка Божого Іллі ...
  • Понад півтора року вважався зниклим безвісти: на Рівненщині попрощалися із воїном

    20 07 2026, 09:49
    Понад півтора року рідні Едуарда Якубовича сподівалися на...
  • У Дубні дерево впало на легковик під час негоди

    20 07 2026, 09:10
    Негода, яка вирувала ввечері 19 липня на Рівненщині, наро...
  • До метра води: у Рівному через зливу підтопило цокольне приміщення будинку

    20 07 2026, 08:36
    Сильні опади, які пройшли у Рівному ввечері 19 липня, при...
  • Небайдужі рівняни допомогли врятувати дезорієнтованого пенсіонера

    19 07 2026, 18:04
    Завдяки небайдужості перехожих та оперативним діям патрул...
  • Назавжди 47: раптово помер колишній заступник начальника ГУНП в Рівненській області Сергій Волков

    19 07 2026, 17:05
    Передчасно обірвалося життя пенсіонера ОВС Сергія Волкова...