На Рівненщині поголів’я великої рогатої худоби зросло на 13%

Фото ілюстративне

Агросектор Рівненської області демонструє стабільне зростання.

Фермерські господарства утримують понад 19 тисяч голів ВРХ, з яких майже 9 тисяч — корови. Про це інформує пресслужба Рівненської ОВА.

"Упродовж року поголів’я збільшилося на 13%, за цим показником Рівненщина - у трійці лідерів серед регіонів України. Важливу роль у цьому відіграють інструменти державної та місцевої підтримки", - повідомив заступник голови Рівненської ОВА Олександр Кохан.

Так, у 2022–2025 роках з обласного бюджету спрямовано 32 млн грн на відшкодування вартості племінних тварин. Крім того, цьогоріч 7 агропідприємствам компенсували відсотки за кредитами на суму близько пів мільйона грн, ще 4 господарствам — частину витрат на придбання сучасного обладнання на 1,5 млн грн.

Олександр Кохан додає, комплексна підтримка дає відчутний результат: за останні чотири роки виробництво молока в області зросло на 35%. У 2026 році держава продовжить ключові напрями підтримки аграрного бізнесу, що дозволить і надалі розвивати тваринництво та зміцнювати продовольчу безпеку регіону й країни.


Azov Army

Новини по темі:

  • Внаслідок удару ворога по Києву загинули жителі Рівненщини

    20 07 2026, 20:08
    Вирівську громаду на Рівненщині сколихнула страшна трагед...
  • Замість Коваля вже є Савчук: у Рівненській міській раді бракує ще двох депутатів

    20 07 2026, 18:56
    Так, нещодавно колишній голова ОВА та міністр агрополітик...
  • Рівне попрощається із Захисником Максимом Веремейчиком

    20 07 2026, 18:13
    Про цю трагічну подію повідомляє Рівненська міська рада.
  • П'ять років після скандалу: що відомо про справу рівненської стоматологині Інни Кравчук

    20 07 2026, 16:45
    Історія дитячої стоматологині з Рівного Інни Кравчук, яка...