На Рівненщині підвода врізалася в дерево: двоє юнаків у лікарні

Фото ілюстративне

На Сарненщині поліцейські розпочали досудове розслідування за фактом травмування двох юнаків унаслідок ДТП за участю гужового транспорту.

Про подію, яка сталася учора, 26 квітня, близько 17 години у селі Любковичі до поліції повідомили медики. 

Слідчий попередньо встановив, що 18-річний місцевий житель, водій підводи, не впорався з керуванням та наїхав на дерево.

Водія транспорту, а також його пасажира, 17-річного односельчанина, медики з відкритими черепно-мозковими травмами, переломами основи черепа, гомілки та ключиці медики госпіталізували до лікарні. Кінь не травмувався.

За фактом порушення чинних на транспорті правил слідчий відкрив кримінальне провадження за ст.291 КК України.

Про це інформує відділ комунікації поліції Рівненської області


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.