На Рівненщині операторка 102 відмовила додзвонювача на гарячу лінію від самогубства

Фото ілюстративне

Про такий випадок розповідають у пресслужбі поліції області.

Понад 20 хв інспекторка переконувала чоловіка не вкорочувати собі віку та таким чином врятувала йому життя.

Так, днями до поліції зателефонував 32-річний житель Рівненського району й  повідомив що має намір вчинити самогубство.

У телефонному режимі з ним спілкувалася інспекторка відділу 102 Леся Ушакова. Аби зарадити лиху, вона слухала його, шукала слова підтримки та запевняла, що таким способом жодні проблеми не вирішуються.

«У цей момент страшно не було, адже за майже вісім років роботи я навчилася зберігати холодний розум у будь-якій ситуації», — пояснює Леся. 

Розмовляючи з додзвонювачем, диспетчер негайно скерував за його місцем проживання екіпаж групи реагування патрульної поліції. За понад 20 хвилин розмови їй все ж вдалося переконати чоловіка не чинити лихо. В цей час до нього уже прибули поліцейські, які перевірили чи з ним усе гаразд та провели профілактичну бесіду.

32-річний житель Рівненського району вирішив подякувати операторці за врятоване життя та через декілька годин повторно зателефонував на спецлінію 102. 

«Життя дане для того, щоб прожити його гідно. Воно завжди має сенс, хоч в кожного він різний», - зазначає Леся Ушакова.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...