Поки Європа проводить бали, не відстає у тенденції і найдревніший університет «Острозька Академія». Для студентів факультету романо-германських мов вже вкотре організували так званий «Віденський бал».
Поки Європа проводить бали, не відстає у тенденції і найдревніший університет «Острозька Академія». Для студентів факультету романо-германських мов вже вкотре організували так званий «Віденський бал».
Приміряти вишукані вбрання, закружляти в енергійному вальсі, зрештою, поринути у світ аристократії - таку можливість мали усі охочі як викладачі, так і студенти академії. Серед останніх, як повідомляють організатори балу, існує навіть конкуренція. Адже квитки на бал студенти розкуповують моментально, а потім вже починають ретельно готуватися до нього. За декілька тижнів до балу проходили майстер-класи вальсу від Василя Гончарука.

Дебютантки, звичайно, були у білих сукнях. Захід відвідало і чимало випускників академії. Усе дійство краси та вишуканості відбувалося під супровід оркестру.
Довідково: Проведення таких заходів в Україні започаткували саме в Острозькій академії. Уперше провели Віденський Бал ще в 2006 році.
Міла Слободенюк
