На Рівненщині інвалідам пропонують робочі місця

Фото ілюстративне

З метою сприяння працевлаштуванню інвалідів у Рівненському міському центрі зайнятості провели ярмарок вакансій за участю ПАТ «Рівнеазот».

З метою сприяння працевлаштуванню інвалідів у Рівненському міському центрі зайнятості провели ярмарок вакансій за участю ПАТ «Рівнеазот».

Начальник відділу кадрів підприємства Сергій Григор’єв розповів про наявні вільні робочі місця для осіб з обмеженими фізичними можливостями. Потрібні охоронники, прибиральники службових приміщень, слюсарі-ремонтники та інші працівники.

ПАТ «Рівнеазот» - підприємство, яке стабільно працює та розвивається, тут створені комфортні умови праці, вчасно виплачується заробітна плата, а працівників на роботу привозять і відвозять автобусами. З понад чотирьох тисяч рівнян і жителів навколишніх сіл, які трудяться на «Рівнеазоті», близько 160 – люди з обмеженою працездатністю. Незважаючи на проблеми із здоров’ям, вони хочуть бути корисними суспільству і заробляти гроші. Таку можливість їм надають на цьому одному з найбільших підприємств області. Тут давно і плідно співпрацюють з Рівненським міським центром зайнятості, добираючи собі робітників.

Підбираючи працівників на робочі місця, начальник відділу кадрів особисто поспілкувався з шукачами роботи, ознайомився із їхніми рекомендаціями МСЕК. Тих, кого зацікавили пропозиції, С. Григор’єв запросив наступного дня продовжити розмову безпосередньо на підприємстві, ще чоловік десять записав «у резерв», пообіцявши передзвонити, якщо з’являться підходящі саме для них вакансії. Принаймні 5-6 безробітних отримали надію на працевлаштування апаратником, вантажником, сторожем і реальний шанс змінити своє життя на краще.

До уваги людей з інвалідністю, які хочуть працевлаштуватися! Звертайтеся у Рівненський міський центр зайнятості (м. Рівне, вул. Кавказька, 4) у відділ організації працевлаштування населення, 2 поверх – диспетчер-консультант або за телефоном 26-55-32.

Юлія ДОМАНСЬКА


Відкриттття Хеппі.Молл (Новина, низ)

Новини по темі:

 • На Рівненщині під час пожежі загинув пенсіонер

  04 грудня 2022, 08:35
  За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували сім по...
 • Графіки відключення світла на 4 грудня: інформація для рівнян

  03 грудня 2022, 20:52
  Важливо! У графіках використання електроенергії тепер і н...
 • Його пісні та кавери слухають на фронті: SHUMEI з концертом у Рівному!

  03 грудня 2022, 18:35
  У цей непростий для нашої країни час народжується дуже по...
 • Юна художниця із Костополя вразила журі на своєю роботою

  03 грудня 2022, 17:33
  Ольга Левчук здобула І місце в обласному етапі Всеукраїнс...
 • В Офісі президента назвали кількість загиблих українських захисників

  03 грудня 2022, 16:16
  За час повномасштабної війни втрати української армії скл...
 • У Рівне приїхав відомий блогер Оптиміст ФОТО

  03 грудня 2022, 15:15
  Його зустріли в центрі міста біля ТРЦ "Злата Плаза".
 • Де зняти готівку, коли вимкнене світло: перелік банків у Рівному

  03 грудня 2022, 14:37
  Національний банк України визначив 11 чергових відділень ...