На "Рівнеазоті" шукають молодих спеціалістів

Фото ілюстративне

Рівненський «Азот» заслужено можна назвати місцем, де кують професійні кадри. Чимало відомих рівненських персон розпочинали свій трудовий шлях саме з цього хімічного гіганту Рівненщини.

Нині на ПАТ «Рівнеазот» працює близько 4 тисяч працівників. Щороку підприємство поповнюється молодими кадрами. Залучення молоді є головним вектором у кадровій роботі «Рівнеазоту».


За словами директора департаменту з управління персоналом ПАТ «Рівнеазот» Віктора Свідерського, для того, аби віднайти перспективних працівників для даної галузі, підприємство має хорошу традицію – на постійній основі тут проводяться зустрічі з випускниками шкіл, профтехучилищ, випускниками ВУЗів тощо.


- Лише за 2012 рік ми провели зустрічі з учнями 20 шкіл, проммайданчик «Рівнеазоту» відвідали близько 400 рівненських школярів та 200 студентів з рівненських та київських ВНЗ, - пояснює Віктор Свідерський. - У минулому році у нас пройшли практику близько 1,5 тисячі осіб. А найбільш перспективних працівників ми направляємо за власні кошти на навчання у ВНЗ.


Значну увагу рівненський «Азот» приділяє соціальній політиці. Формат соціальних гарантій сприяє, аби молоді працівники залишались тут працювати. Голова правління ПАТ «Рівнеазот» Михайло Заблуда зазначив, що сьогодні «Рівнеазот» — не лише потужне хімічне підприємство, яке забезпечує тисячі робочих місць.


- Наша кадрова політика націлена на те, аби молоді працівники,які мають бажання працювати на нашому підприємстві, залишались у нас. Для цього ми створюємо усі належні умови, починаючи від стажування, навчання, підвищення кваліфікацій, забезпечення житлом та гідною заробітною платою, - каже Михайло Заблуда. - Молодий спеціаліст, якого ми працевлаштовуємо, обходиться нашому підприємству у 32 тисячі гривень. Це значна сума. Між тим, якщо працівник перспективний, у нього є бажання професійно розвиватись, ми всіляко підтримуємо та стимулюємо його професійну кар`єру.


Яскравим прикладом професійного росту молодого випускника ВУЗу на «Рівнеазоті» є Олександр Мошкутело. У свої 25 років хлопець займає посаду заступника начальника з технологій цеху аміаку ПАТ «Рівнеазот».- Сюди я потрапив завдяки ярмарку вакансій, який проводився у Київському політехнічному університеті. На одній із них я зустрівся з представниками «Рівнеазоту», зацікавився, поїхав подивитись і в результаті залишився працювати, - ділиться Олександр.- Тут я працюю вже 2,5 роки. Підприємство орендує для мене житло, я постійно підвищую свій професійний рівень, і головне - мені тут подобається.


Окрім того, за 5 років на ПАТ «Рівнеазот» працевлаштовано 91 випускник ВНЗ та 94 студенти технікумів та профтехучилищ. Загалом, 80% молодих спеціалістів - це місцева молодь.

Оксана КРАВЕЦЬ
 


Відкриттття Хеппі.Молл (Новина, низ)

Новини по темі:

 • За добу на Рівненщині загасили сім пожеж

  04 грудня 2022, 10:28
  За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували сім по...
 • На Рівненщині під час пожежі загинув пенсіонер

  04 грудня 2022, 08:35
  За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували сім по...
 • Графіки відключення світла на 4 грудня: інформація для рівнян

  03 грудня 2022, 20:52
  Важливо! У графіках використання електроенергії тепер і н...
 • Його пісні та кавери слухають на фронті: SHUMEI з концертом у Рівному!

  03 грудня 2022, 18:35
  У цей непростий для нашої країни час народжується дуже по...
 • Юна художниця із Костополя вразила журі на своєю роботою

  03 грудня 2022, 17:33
  Ольга Левчук здобула І місце в обласному етапі Всеукраїнс...
 • В Офісі президента назвали кількість загиблих українських захисників

  03 грудня 2022, 16:16
  За час повномасштабної війни втрати української армії скл...
 • У Рівне приїхав відомий блогер Оптиміст ФОТО

  03 грудня 2022, 15:15
  Його зустріли в центрі міста біля ТРЦ "Злата Плаза".