На 8 років може сісти водійка «Volkswagen», яка збила на смерть чоловіка на «Київ - Чоп»

Фото ілюстративне

Про такий інцидент повідомляє прокуратура області.

Прокурори Рівненської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно жительки міста Бердичів Житомирської області, яка торік збила на смерть людину.

Ввечері 18 вересня 2025 року на автодорозі «Київ-Чоп», поблизу села Новини, Рівненського району, вантажівка «DAF» зіткнулася із трактором «John Deere», який рухався у попутному напрямку. Водії зробили аварійну зупинку, аби задокументувати ДТП. 


У цей час правою смугою автошляху зі швидкістю близько 100 - 105 км/год їхала водійка на «Volkswagen Golf Plus». Вона збила водія вантажівки. Чоловік отримав тілесні ушкодження та того ж дня помер у лікарні.

56-річній жительці Житомирщини інкримінують порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого.

Їй загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 8 років із позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3 років або без такого.


Досудове розслідування здійснювали слідчі СУ ГУНП в Рівненській області.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.