Молотком по авто вартістю $420 тисяч (фото+відео)

Фото ілюстративне

Громадянин КНР розбив свій Maserati вартістю $420 тисяч, протестуючи проти низької якості техобслуговування

Громадянин КНР розбив свій Maserati вартістю $420 тисяч, протестуючи проти низької якості техобслуговування, повідомляє korrespondent.net.

Четверо молодих чоловіків під захоплені вигуки присутніх розбили молотками Maserati Quattroporte біля виставкового центру в місті Циндао в день відкриття автосалону.

Як пояснив власник Maserati, таким чином він вирішив висловити невдоволення якістю технічного обслуговування автомобілів цієї марки в КНР. Він придбав автомобіль у 2011 році, і відтоді кожне звернення в технічний сервіс оберталося розчаруванням. Власник виявив, що деякі деталі його машини в результаті "ремонту" змінювалися на старі запчастини при тому, що оплачувати йому доводилося "нові, привезені під замовлення".

"Я сподіваюся, що закордонні виробники зрозуміють, що китайські споживачі повинні отримувати той рівень послуг, який передбачає продаваний ними бренд", - цитують місцеві видання слова підприємця.

Нагадаємо, два роки тому в Циндао власник Lamborghini вартістю $470 тисяч також зважився розбити автомобіль, який в автосервісі йому не полагодили належним чином.

Юлія ДОМАНСЬКА

Фото та відео матеріали - news.ninemsn.com.au


Azov Army

Новини по темі:

  • Рівне проведе в останню дорогу Захисників Сергія Примака та Дмитра Вакуліна

    26 08 2026, 17:34
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • На півночі Рівненщини безкоштовно працюватимуть гінекологи (ГРАФІК)

    26 08 2026, 16:52
    У північні райони Рівненщини поїде у вересні мобільна аку...
  • Костопільська громада попрощалася з Ігорем Матещуком

    26 08 2026, 16:14
    Сьогодні, 26 серпня, Костопільська громада віддала останн...
  • Коні-переселенці тепер мешкають у Дубенському замку

    26 08 2026, 14:12
    Про це розповідає голова Рівненської облради Андрій Карауш.