Минає два роки з дня загибелі в Маріуполі азовця з Рівного Костянтина Друзя

Фото ілюстративне

Відповідний пост-спогад в соцмережі Facebook виклала його мама Надія Павлюк.

«Мій «Ейс». 2 роки. Сину ріднесенький, як же я тебе люблю! Як же я сумую за тобою! Як же мені не вистачає тебе! Я пишаюся тобою, мій Герой! Я дякую Господу, що ти – мій син, а я – твоя мама. Я дякую тобі, мій Воїне ! Всі зараз кажуть мені: «Ти – сильна жінка». Дивно, так? Хіба жінка повинна бути сильною? Я просто кожного дня пам’ятаю, що я – твоя мама. Я – мама Героя, який виконав своє призначення захистити Україну з Честю. Світла Пам’ять та Вічна Слава Героям, Славним Синам України!», —  написала жінка. 


Нагадаємо, Костянтин Володимирович Друзь — сержант, головний сержант — командир 3-го відділення навчального взводу навчальної роти батальйону вишколу особового складу окремого загону спеціального призначення «Азов» НГУ, що загинув у ході російського вторгнення в Україну у 2022 році, учасник російсько-української війни. 

Народився 1 лютого  2000  року в м. Рівному. Закінчив Рівненський НВК «школа-ліцей» № 12. Починаючи з 2017-го року, брав активну участь у військових операціях на сході України З початком повномасштабного російського вторгнення в Україну разом із своїм шкільним товаришем Віталієм Семчуком перебував на передовій. Сержант, проходив службу у складі окремого загону спеціального призначення «Азов» НГУ.

Загинув 12 березня 2022 року від мінометного обстрілу.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...