Майже півтори тисячі мешканців Дубенщини скористалися послугами виїзних медичних бригад

Фото ілюстративне

Упродовж двох днів на Дубенщині працювали виїзні мультидисциплінарні команди медиків у межах проєкту «Медицина без бар’єрів».

Безкоштовні обстеження, консультації та профілактичні огляди отримали майже 1,5 тисячі жителів чотирьох громад Дубенщини.

"Рівненщина стала другою областю після Чернігівської, де у межах проекту "Медицина без кордонів" відбулася така масштабна виїзна перевірка здоров'я", - розповів начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль

Як повідомляє пресслужба Рівненської ОВА, упродовж 18-19 червня на Дубенщині тривало обстеження в межах проєкту «Медицина без бар’єрів». Мультидисциплінарні команди лікарів працювали у селах Козин, Пляшева, Підзамче та Крупець, де мешканці мали можливість безкоштовно пройти медичні огляди та отримати консультації спеціалістів.
Загалом під час акції локації відвідали 1479 осіб.

За два дні медики провели:

  • 199 флюорографій;
  • видали ліки в аптеці за 314 рецептами;
  • здійснили 155 вакцинацій.

Особливу увагу зосередили профілактиці та ранньому виявленню онкологічних захворювань. Фахівці Національного інституту раку провели:

  • мамографію — 40 жінкам;
  • консультації онкогінеколога — 30 пацієнтам;
  • огляди онколога — 14 людям.

Під час роботи виїзних команд мешканці Дубенщини могли пройти обстеження, отримати консультації вузькопрофільних спеціалістів, зробити необхідні аналізи та отримати рекомендації щодо профілактики захворювань.

Нагадаємо, така акція ініційована Міністерством охорони здоров'я України за участі обласної військової адміністрації.

Своєчасне обстеження допомагає виявити можливі ризики на ранніх етапах та вчасно отримати необхідну допомогу. Профілактика залишається одним із найважливіших напрямів збереження здоров’я, зазначають організатори проєкту.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.