Батько вбитого рівненського підприємця Юрія Ігнатюка подав апеляцію. Вимагає визнати невістку осудною

Фото ілюстративне

У вівторок, 7 грудня, відбулось перше засідання справи в апеляційному суді щодо вбивства рівненського підприємця Юрія Ігнатюка. Рідні вбитого вимагають переглянути справу та призначити нову експертизу, аби визнати осудною Ірину Ігнатюк.

Нагадаємо, на початку вересня 2020 року у Білій Криниці, що неподалік Рівного, було скоєно вбивство. 44-річна викладачка Ірина Ігнатюк застрелила свого чоловіка та намагалася вбити 13-річну доньку. Сама ж намагалась покінчити життя самогубством.

Наприкінці квітня цього року Рівненський районний суд задовольнив клопотання обласної прокуратури про застосування примусових заходів медичного характеру щодо 45-річної рівнянки, оскільки згідно з висновком психолого-психіатричної експертизи жінку визнали неосудною. 

Рідні вбитого не згідні з рішенням суду, тому подали апеляцію. Вони вимагають провести повторну експертизу Ірині Ігнатюк, адже переконані, що жінка є осудною. 

- Я з нею розмовляла о 17 годині вечора. Вона зі мною була адекватна, нормально говорила. Я до цього її знала 15 років і ніколи ніяких порушень за нею не помічала. Все було нормально. Я не можу в таке повірити. Можна було щось замітити, а я нічого не помічала і ніхто ж цього не помічав. Я не можу в це повірити. Я не знаю, що її спонукало, - розповіла перед засіданням матір убитого Олеся Ігнатюк.

Як зазначив адвокат сім'ї вбитого Юрія Ігнатюка Леонід Волошин, родина вбитого вимагає визнати експертизу, згідно з якою застосовано захід примусового лікування до Ірини Ігнатюк - неправомірною. Призначити нову експертизу довготривалу, яка дійсно надасть можливість встановити наявність чи відсутність психічного розладу в Ірини Ігнатюк.

А також виконати вимоги Кримінально-процесуального кодексу України, в частині забезпечення участі потерпілого у судових засіданнях, оскільки засідання суду були проведені без участі потерпілого в порушення ст. 55 КПК України, та надати право потерпілому згідно з вимогами ст. 55 КПК України на участь представника - адвоката, якого було позбавлено батька Юрія Ігнатюка в суді першої інстанції.

- Проведення такої експертизи потребує довготривалого строку для з'ясування обставин, що особа є несудною. Вона повинна бути проведена в зовсім іншому закладі судово-медичної експертизи. Навіть у звязку з тим, що вона була проведена взагалі без участі представників. Тобто без будь-яких осіб, які мають юридичну освіту. Тобто Леся Павлівна, Олександр Григорович - це прості громадяни, які не мають правової освіти і відповідно вони не могли усвідомлювати значення цієї експертизи і її наслідків, - зазначила представниця родини в суді Вікторія Волошина. 

Наступне слухання у справі призначили на кінець грудня. 


Відкриттття Хеппі.Молл (Новина, низ)

Новини по темі:

 • На Рівненщині під час пожежі загинув пенсіонер

  04 грудня 2022, 08:35
  За минулу добу рятувальники Рівненщини ліквідували сім по...
 • Графіки відключення світла на 4 грудня: інформація для рівнян

  03 грудня 2022, 20:52
  Важливо! У графіках використання електроенергії тепер і н...
 • Його пісні та кавери слухають на фронті: SHUMEI з концертом у Рівному!

  03 грудня 2022, 18:35
  У цей непростий для нашої країни час народжується дуже по...
 • Юна художниця із Костополя вразила журі на своєю роботою

  03 грудня 2022, 17:33
  Ольга Левчук здобула І місце в обласному етапі Всеукраїнс...
 • В Офісі президента назвали кількість загиблих українських захисників

  03 грудня 2022, 16:16
  За час повномасштабної війни втрати української армії скл...
 • У Рівне приїхав відомий блогер Оптиміст ФОТО

  03 грудня 2022, 15:15
  Його зустріли в центрі міста біля ТРЦ "Злата Плаза".
 • Де зняти готівку, коли вимкнене світло: перелік банків у Рівному

  03 грудня 2022, 14:37
  Національний банк України визначив 11 чергових відділень ...