Про це повідомляє поліція області.
Чоловік раніше був неодноразово засуджений, востаннє — у серпні минулого року до громадський робіт. Крім того, на момент скоєння злочину він перебував у державному розшуку.

Днями Сарненський районний суд виніс вирок по справі: 5 років і 10 днів позбавлення волі. Втім, законної сили він іще не набрав, тож може бути оскаржений протягом 30 діб.

Нагадаємо, у квітні до поліції звернулася 61-річна сарненчанка. Жінка забула на лавці поблизу місцевого магазину сумку, в якій були паспорт, банківські картки та 41 850 гривень. Вона поїхала, але швидко згадала про залишені речі й повернулася. Утім, сумки на місці вже не було.

51-річний житель Сарн, довго не вагаючись, забрав залишену сумку. Частину грошей він забрав додому, а на решту — скупився в магазині. Саму ж сумку з документами він викинув дорогою.
