Місто Костопіль, що на Рівненщині, став цього тижня центром України з греко-римської боротьби. Саме тут днями пройшов Чемпіонат України з цього виду спорту. На Рівненщину з’їхалися найсильніші спортсмени – вихованці українських спеціалізованих спортивних шкіл. Всього за спортивну першість змагалися більше півтори сотні борців.
Місто Костопіль, що на Рівненщині, став цього тижня центром України з греко-римської боротьби. Саме тут днями пройшов Чемпіонат України з цього виду спорту. На Рівненщину з’їхалися найсильніші спортсмени – вихованці українських спеціалізованих спортивних шкіл. Всього за спортивну першість змагалися більше півтори сотні борців.

Це вже другі подібні змагання в Україні. Перші пройшли торік у Луганську. У цьому році спортсмени представляли 10 областей України. Учасників змагань поділили на 17 вагових категорій та 2 вікові групи - юнаки та юніори.

За підсумками змагань у групі «юнаки» золото виборола команда із Донецька, срібну медаль додому повезли гості з Криму, а бронзові нагороди здобули борці із Запоріжжя. Серед юніорів же перше та друге місце також посіли команди із Донецька та Криму, а от третіми стали спортсмени із Дніпропетровська.

Рівненську область представляли дві команди, які разом здобули 20 медалей. Уже в березні кращі з кращих знову зійдуться на борцівському килимі в Алушті та Маріуполі, аби визначити, хто поїде захищати честь держави на чемпіонатах Європи та Світу.
Міла СЛОБОДЕНЮК
