Хірург з Німеччини приїхав у Вараш, щоб ділитись досвідом проведення операцій на жовчному міхурі (фото з операційної)

Фото ілюстративне

SES-експерт, хірург з Німеччини Ульріх Бьокман спільно з хірургами Вараської багатопрофільної лікарні провів лапароскопічну холецистектомію.

Ульріх Бьокман лікар – хірург який займається абдомінальною хірургією та спеціалізується на лапароскопічній хірургії і проктології вже більше 25 років.

Німецький хірург приїхав у Вараську багатопрофільну лікарню ділитись досвідом, аби українські хірурги могли працювати на рівні із європейськими.

На цей час, лапароскопічна холецистектомія - це «золотий стандарт» в світовій медицині в лікуванні жовчнокам’яної хвороби. Це малоінвазивна операція, під час якої через декілька маленьких проколів черевної стінки вводяться спеціальні інструменти, за допомогою яких видаляється жовчний міхур разом з каменями.

На відміну від класичних відкритих операцій, після лапароскопічних, хворі в той же день підіймаються, ходять, харчуються і через добу після операції можуть бути виписані додому.

Операцію провели:
  • Ульріх Бьокман - лікар-хірург (Німеччина);
  • Олександр Анатолійович Джигун - лікар хірург;
  • Олександр Валентинович Козлов - лікар-хірург;
  • Тетяна Анатоліївна Луцик - лікар-анестезіолог;
  • Тетяна Василівна Шершень - сестра медична - анестезистка.

До 12 грудня Ульріх Бьокман буде працювати у Вараській багатопрофільній лікарні. Тож всіх, хто має проблеми зі здоров’ям, та потребує хірургічного втручання на органах черевної порожнини (окрім онкології) можуть потрапити на консультацію і за потреби Ульріх Бьокман проведе малоінвазивну операцію.
З усіх питань звертатися до лікарів-хірургів в хірургічне відділення Вараської багатопрофільної лікарні.
Приймально-діагностичне відділення (03636) 3-10-55, 067-360-22-01.
Реєстратура поліклініки (03636) 2-42-03; 067-363-78-68.

Azov Army

Новини по темі:

  • У Сарнах та Рівному провели в останню дорогу полеглих захисників України

    05 06 2026, 09:39
    На Рівненщині попрощались із воїнами - Олексієм Аврамишин...
  • У Рівному роботи захисників стали лотами благодійного аукціону

    05 06 2026, 09:00
    На благодійному аукціоні в Рівному продали картини військ...
  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.