Карантин у всіх загальноосвітніх закладах міста Рівного продовжили до п`ятниці, 5 квітня 2013 року включно.
Карантин у всіх загальноосвітніх закладах міста Рівного продовжили до п`ятниці, 5 квітня 2013 року включно. Таке рішення сьогодні прийняли члени постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Рівного.
Наступне засідання комісії з цього питання відбудеться у п`ятницю 5 квітня 2013 року. Тоді ж і вирішать, чи продовжуватимуть карантин ще.
Нагадаємо, що карантин у всіх загальноосвітніх закладах Рівного оголосили 29 березня у зв’язку з епідемією грипу.
Читайте також: ВІДНИНІ У РІВНОМУ - КАРАНТИН!
Марина НАЗАРЧУК
