Їхав-їхав, і застряг: на Рівненщині правоохоронці з болота витягували автівку

Фото ілюстративне

Уранці сьогодні, шостого грудня, до поліцейських офіцерів Городоцької тергромади надійшло кілька телефонних дзвінків від місцевих жителів, що зі ставків у селі чути крик про допомогу.

Розуміючи, що діяти треба оперативно, поліцейські вирушили на місце події разом із рятувальниками та медиками.

Інформація підтвердилась: із зарослів очерету кликав на допомогу чоловік. Рятувальники за допомогою спеціального обладнання дісталися до нього та витягнули на берег.

Поліцейські з’ясували, що це 32-річний місцевий житель, який вирішив дещо скоротити шлях, однак рано-вранці не зорієнтувався на місцевості та потрапив у болото. Чоловік усе просувався далі, марно намагаючись вибратись. Так подолав орієнтовно близько двох сотень метрів від суші. Коли зрозумів, що далі бракує сил, почав кричати про порятунок.

Знесиленого чоловіка, який провів у болоті кілька годин, каретою ШМД доставили до лікувального закладу з попереднім діагнозом переохолодження.
Дякуємо за роботу! Дякуємо за порятунок!


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному попрощалися із Захисником України Юрієм Лук’янчуком

    09 07 2026, 18:00
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • На Здолбунівщині попереджають про вимкнення світла

    09 07 2026, 15:28
    Про це інформує Здолбунівська міська рада.
  • Рівненський зоопарк пропонує роботу

    09 07 2026, 14:09
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.