Громади Рівненщини отримали нове обладнання для виготовлення паспортів

Фото ілюстративне

П’ять громад Рівненщини отримали сучасне обладнання для виготовлення паспортів у ЦНАПах.

Невдовзі жителі Острозької, Мізоцької, Березнівської, Млинівської  та Рокитнівської громад зможуть оформити український та закордонний паспорт у своїх ЦНАПах. 

Центри надання адміністративних послуг днями отримали відповідне обладнання у межах проєкту «Посилення стійкості громад в регіонах України», що здійснюється у співпраці ОДА із Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки Уряду Великої Британії.

«На сьогодні паспорти вже оформлюють у 13 місцевих ЦНАПах: Рівного, Здолбунова, Дубна, Радивилова, Клеваня, Сарн, Корця, Вараша, Привільного, Костополя, Демидівки, Гощі, Володимирця, - повідомила заступниця директора Департаменту цифрової трансформації та суспільних комунікацій Рівненської ОДА Галина Данюк. – Після завершення етапу підключення до оформлення документів долучаються і вказані 5 громад».


Azov Army

Новини по темі:

  • Внаслідок удару ворога по Києву загинули жителі Рівненщини

    20 07 2026, 20:08
    Вирівську громаду на Рівненщині сколихнула страшна трагед...
  • Замість Коваля вже є Савчук: у Рівненській міській раді бракує ще двох депутатів

    20 07 2026, 18:56
    Так, нещодавно колишній голова ОВА та міністр агрополітик...
  • Рівне попрощається із Захисником Максимом Веремейчиком

    20 07 2026, 18:13
    Про цю трагічну подію повідомляє Рівненська міська рада.
  • П'ять років після скандалу: що відомо про справу рівненської стоматологині Інни Кравчук

    20 07 2026, 16:45
    Історія дитячої стоматологині з Рівного Інни Кравчук, яка...