Про це повідомляє Рівненська міська рада.
Голів ОСББ, керівників житлових комплексів та всіх зацікавлених запрошують на Форум «Енергоавтономність, Енергоефективність, Відновлення. Можливості, технології, фінансування для ОСББ», який відбудеться 28 квітня 2026 року у Рівному.

Теми обговорення:
- встановлення сонячних електростанцій для багатоквартирних будинків;
- використання установок зберігання енергії та резервного живлення;
- термомодернізацію будинків і скорочення витрат на тепло;
- державні, грантові, кредитні та лізингові програми підтримки;
- технічні, юридичні та організаційні аспекти впровадження таких рішень.
Участь у форумі — це можливість отримати практичну інформацію від представників Фонду енергоефективності, АТ «Фонд декарбонізації України», Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради, експертів та представників бізнесу.
- Місце проведення: «Бізнес-коворкінг Рівне», вул. Поштова, 2
- Реєстрація учасників: 11:30
- Початок форуму: 12:00
- Попередня реєстрація
