Голів ОСББ запрошують на форум про енергоефективність

Фото ілюстративне

Про це повідомляє Рівненська міська рада.

Голів ОСББ, керівників житлових комплексів та всіх зацікавлених запрошують на Форум «Енергоавтономність, Енергоефективність, Відновлення. Можливості, технології, фінансування для ОСББ», який відбудеться 28 квітня 2026 року у Рівному.

Теми обговорення:

  • встановлення сонячних електростанцій для багатоквартирних будинків;
  • використання установок зберігання енергії та резервного живлення;
  • термомодернізацію будинків і скорочення витрат на тепло;
  • державні, грантові, кредитні та лізингові програми підтримки;
  • технічні, юридичні та організаційні аспекти впровадження таких рішень.

Участь у форумі — це можливість отримати практичну інформацію від представників Фонду енергоефективності, АТ «Фонд декарбонізації України», Департаменту економічного розвитку Рівненської міської ради, експертів та представників бізнесу.

  • Місце проведення: «Бізнес-коворкінг Рівне», вул. Поштова, 2
  • Реєстрація учасників: 11:30
  • Початок форуму: 12:00
  • Попередня реєстрація

Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.