Український гурт "АнтітилА" продовжує свій Всеукраїнський тур “МОВА”, який завершиться 18 травня грандіозним концертом у Києві. Та, незважаючи на щільний графік гастролей, музиканти все ж потішили своїх шанувальників новою піснею під назвою “Їдем-їдем (Мова)”.
Український гурт "АнтітилА" продовжує свій Всеукраїнський тур “МОВА”, який завершиться 18 травня грандіозним концертом у Києві. Та, незважаючи на щільний графік гастролей, музиканти все ж потішили своїх шанувальників новою піснею під назвою “Їдем-їдем (Мова)”.

Ця пісня була спеціально написана в дорогу до цього туру. Вона настільки гаряче сприймалася публікою під час концертних виступів у кожному місті, де гастролювали музиканти, що видання її окремим синглом виявилося лише справою часу. Відтак, нещодавно прихильники творчості гурту «АнтитілА» отримали змогу насолоджуватися всеукраїнською прем’єрою новоствореного хіта в ефірі “Гала Радіо”.

Лідер та вокаліст гурту «АнтитілА» Тарас Тополя розповів для «ЧаРівне.інфо»: “За останні два місяця ми проїхали багато доріг, намагаючись донести до кожного міста світло музики, яка була створена, аби об’єднувати людей. І ми в повній мірі відчули на собі, як це - постійно бути далеко від дому. Тому ця пісня стала лейтмотивом всього нашого туру і присвячується кожному, хто в дорозі”.

Цікаво, що зйомки кліпу на пісню “Їдем-їдем (Мова)” ведуться у кожному місті та під час кожного концерту гастрольного туру. А презентація кліпу запланована на 18 травня 2013 р., яка відбудеться під час фінального концерту Всеукраїнського туру “МОВА” у Києві. А поки що гурт «АнтитілА» продовжує їхати країною...
Марина НАЗАРЧУК
Фото та відео надані прес-службою гурту "АнтитілА"
