Чеська компанія передала лікарням Рівненщини два автоматичних аналізатори (Фото)

Гематологічний аналізатор Elite Н580 в Рівненській обласній лікарні Гематологічний аналізатор Elite Н580 в Рівненській обласній лікарні

Чеська компанія "Ерба Лахема" через свого українського представника в Україні надала Рівненщині благодійну допомогу.

Два автоматизованих аналізатори надійшли в лікарні Рівного завдяки співпраці Ерба Діагностикс Україна в особі директора Андрія Євсєєнка та директора рівненської фірми ПП Фірма Фармікс Ольги Баханової.

Як розповіла журналістам ЧаРівне.інфо директор з розвитку ПП Фірма Фармікс Наталія Яцунь, коли почалась війна саме чехи через українське представництво своєї компанії запропонували надати таку благодійну допомогу нашому місту. 

Таким чином два медзаклади нашої області отримали устаткування, що дозволило підвищити якісь медичного обслуговування у нашому регіоні в такий непростий час, коли триває війна. Тим більше потреба в сучасних апаратах була. 

Один із закладів, куди приїхала благодійна допомога - Рівненської обласної клінічної лікарні ім. Юрія Семенюка. Лікарня отримала Гематологічний аналізатор Elite Н580, який дозволяє суттєво полегшити, прискорити та оптимізувати рутинні дослідження крові в лабораторії.

Гематологічний аналізатор Elite Н580

А до Центральної міської лікарні надійшов Коагулометр ЕСL 760. Це прилад, який призначений для дослідження згортання крові. Це життєво-важливі показники під час проведення хірургічних втручань.

Коагулометр ЕСL 760 в Центральній міській лікарні

Коагулометр ЕСL 760

- Ці апарати важливі, тому що допомагають автоматизувати процес лабораторних досліджень та пришвидшити отримання результатів. Оскільки ми є представниками фірми і давно з неї співпрацюємо, вони звернулись до нас з ініціативою надати благодійну допомогу рівненським медзакладам у вигляді аналізаторів. Таку допомогу отримали лише кілька областей в Україні, - розповідає Наталія Яцунь. 

До слова, фірма ПП "ФІРМА ФАРМІКС" функціонує на Рівненщині вже 23 роки та займається виробами медичного призначення, обладнанням, обслуговуванням лабораторій, медичних центрів тощо. Компанія є дистриб'ютором медобладнання та устаткування для лікарень та медзакладів Рівного, співпрацює з багатьма різними фірмами в Україні та за кордоном. 

ПП "ФІРМА ФАРМІКС" є представником в Україні різних виробників в тому числі й чеської Ерба Діагностик Україна в Рівненській області, яка спеціалізується на лабораторному оснащенні. 


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • На Рівненщині прогнозують грозу з швальним вітром

  01 липня 2022, 19:03
  2 липня вдень очікується гроза, град та шквали 15-20м/с (...
 • Поліцейські продовжують розшукувати 25-річного чоловіка, який має психічні розлади

  01 липня 2022, 18:23
  Іще 20 червня до поліції надійшло повідомлення медичної с...
 • 6 років за ґратами та пів мільйона гривень моральної шкоди: на Рівненщині засудили водія за смертельну ДТП

  01 липня 2022, 16:43
  Зарічненський районний суд визнав винним 27-річного водія...
 • Вимушена еміграція: де шукати актуальну інформацію?

  01 липня 2022, 17:41
  Через війну багато українців разом із сім'ями були вимуше...
 • Рівненські школярі можуть повернутися за парти вже у вересні

  01 липня 2022, 14:15
  Наразі перевіряють укриття у школах
 • На Рівненщині попрощалися із загиблим бійцем Юрієм Гульчуком +ФОТО

  01 липня 2022, 17:20
  Він воював ще з 2014 року. У Героя залишилися матір, друж...