Дві вистави Рівненського академічного обласного театру ляльок увійшли до шортлиста онлайн-фестивалю «Прем?єри сезону 2024–2025». Це щорічний захід Українського національного центру Міжнародної спілки діячів театру ляльок (UNIMA-Україна), який представляє найкращі лялькові постановки театрального сезону.
До відбіркового списку потрапили дві роботи рівненських митців. Перша — музична вистава «Фарбований Лис» за однойменним твором Івана Франка (режисер Олександр Шило, художниця Наталія Гуріна, композитор Станіслав Лозовський). Друга — постановка «Пілот і маленький принц», що розповідає історію пілота, який зазнав авіакатастрофи над пустелею (режисер Юрій Паскар, художниця Наталія Гуріна, композитор Станіслав Лозовський).
Онлайн-покази вистав відбуватимуться у вихідні дні та супроводжуватимуться зустрічами й обговореннями з журі та глядачами. До переглядів долучаються також фахівці театральної галузі з різних країн. За підсумками фестивалю переможців визначають колегіально та нагороджують відзнаками.
Рівненські вистави глядачі зможуть переглянути онлайн у такі дати:
25 січня — «Фарбований Лис»;
15 лютого — «Пілот і маленький принц».
Анонси та деталі показів публікуватимуться на офіційних сторінках театру в соціальних мережах.
Про це повідомив голова Рівненської обласної ради Андрій Карауш.
