
Разом із головою Рівненської ОВА Віталієм Ковалем відвідали Рівненський ліцей №26 - навчальний заклад спортивного спрямування.
Тут працює відділення фехтування, тренером якого є майстер спорту України міжнародного класу Станіслав Конопацький. Займаються 30 дітей, які вже двічі брали участь у змаганнях на чемпіонаті України.
Сам Міністр молоді і спорту Вадим Гутцайт є олімпійський чемпіон з фехтування, саме він був одним із ініціатором створення такої школи у Рівному.
«Рівненщина – це колиска спорту. В нас є дуже багато олімпійських та паралімпійських чемпіонів та призерів, хороших спортсменів на рівні майстрів спорту міжнародного класу, які є достойними громадянами України. А сьогодні на Рівненщині зароджується нова школа фехтування. Впевнений, що за декілька років і тут матимемо перших чемпіонів. Адже саме в таких простих шкільних спортзалах і народжуються олімпійські чемпіони», - зауважив Віталій Коваль.
Додамо, що сьогодні також на Рівненщині з робочим візитом перебуває Міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет.
Про це повідомляє Рівненська ОВА