39 дітей ветеранів з інвалідністю з Рівненщини вирушили на оздоровлення до Польщі.
Ця поїздка відбувається у межах партнерства між нашою областю та Вармінсько-Мазурським воєводством.
«Це діти тих ветеранів, які на війні отримали інвалідність, - повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль. - Дякую нашим партнерам з Вармінсько-Мазурського воєводства, і особисто його маршалку Марчіну Кухчинському за багаторічну підтримку. Для нас важливо у цей час відчувати, що ми не одні».
Упродовж 10 днів школярі набиратимуться сил на березі озера у гміні Круклянки. Польська сторона забезпечить проживання, харчування, дозвілля, а Рівненська ОДА – доїзд до місця відпочинку.
