Школярі Рівненщини продовжують оздоровлюватися в Артеці

Фото ілюстративне

Про це повідомляє Рівненська ОВА.

П'ята у цьому році група школярів з Рівненщини поїхала на оздоровлення до «Артеку».  

Це 19 дітей пільгових категорій.  

"Оплачує відпочинок держава. Рівненська ОДА - формує групи та займається організацією доїзду. Прийом заяв на оздоровлення відбувається у підрозділах соцзахисту у тергромадах", - повідомив начальник РівнеОВА Олександр Коваль.

Під час попередніх заїздів в «Артеку» вже оздоровили 48 дітей з Рівненщини.


Azov Army

Новини по темі:

  • У Рівному розшукали загубленого 5-річного хлопчика

    23 06 2026, 18:09
    Про такий інцидент повідомляє патрульна поліція.
  • На Рокитнівщині оштрафували чоловіка, який побив собаку палицею

    23 06 2026, 17:32
    Про це повідомляє поліція області.
  • У Рівному оштрафували п'яного водія електросамоката

    23 06 2026, 16:12
    Про цей та інші випадки повідомляє патрульна поліція.
  • Великоолексинський ліцей вітає випускників, які отримали максимальні 200 балів на НМТ

    23 06 2026, 15:31
    Про це йдеться у соцмережах Великоолексинського ліцею.
  • Рівнянку оштрафували за порушення тиші

    23 06 2026, 14:52
    Про це повідомляє патрульна поліція.
  • Рівне проведе в останню дорогу Захисника Володимира Цимбалюка

    23 06 2026, 14:11
    Про цю трагічну новину повідомляє Рівненська міська рада.