Про це повідомляє Рівненська ОВА.
П'ята у цьому році група школярів з Рівненщини поїхала на оздоровлення до «Артеку».
Це 19 дітей пільгових категорій.
"Оплачує відпочинок держава. Рівненська ОДА - формує групи та займається організацією доїзду. Прийом заяв на оздоровлення відбувається у підрозділах соцзахисту у тергромадах", - повідомив начальник РівнеОВА Олександр Коваль.
Під час попередніх заїздів в «Артеку» вже оздоровили 48 дітей з Рівненщини.
