Щодня о 9 ранку хвилиною мовчання закликають згадувати полеглого за Україну Костю Юзвюка та всіх небесних воїнів

Фото ілюстративне

Про це нагадують на Fb-сторінці , яку ведуть рідні та друзі у пам'ять про полеглого воїна з Рівного Кості Юзвюка з позивним «Стамбул.

«Хвилина мовчання. Хвилина пам’яті, гордості та вдячності. Щодня о 9:00 має зупинятися вся Україна. Це — хвилина, коли всі дії стоять на паузі. Кожен із нас може наповнити цю Хвилину своїми людьми в пам?яттю про них. Для нас це — 60 секунд, присвячені пам’яті Кості, кожному Герою, чи Героїні, кожному другу і подрузі, рідній людині, що загинула, захищаючи нас. Ця хвилина має нагадувати нам, завдяки кому ми можемо жити, боротися і творити. У тиші ми відчуємо, як багато важить кожна втрата і як глибоко вона торкається кожного й кожної з нас. Хвилина мовчання — це про пам’ять, вдячність та гордість за тих, хто боровся і продовжує боротися за нашу свободу. Ставте будильники, виходьте на вулиці, з плакатами чи без, зупиняйтеся та згадуйте», — наголошують там.

Нагадаємо, 16 липня 2024 року 23-річний солдат Костянтин Юзвюк отримав поранення під час бойових дій на Запорізькому напрямку. На жаль,18 липня захисник помер від отриманих травм у лікарні. 

Він був зооактивістом, волонтером, учасником спортивних заходів, свідомим громадянином своєї країни, проводив масу акцій і одразу пішов захищати країну. 


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...