Що робити після зміни кольору транспортного засобу: поради від сервісного центру МВС

Фото ілюстративне

Якщо було змінено колір автівки, мопеда, чи вантажівки, такий транспортний засіб необхідно перереєструвати. Для цього автовласник звертається до будь-якого зручного сервісного центру МВС незалежно від місця проживання або реєстрації.

Якщо було змінено колір автівки, мопеда, чи вантажівки, такий транспортний засіб необхідно перереєструвати. Для цього автовласник звертається до будь-якого зручного сервісного центру МВС незалежно від місця проживання або реєстрації.

Перед візитом потрібно підготувати відповідний пакет документів:

  • паспорт з відміткою про реєстрацію місця проживання (або ID-картка та витяг про місце проживання);
  • копія довідки про реєстраційний номер облікової картки платника податків;
  • свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу;
  • довіреність на уповноважену особу (за необхідності).

Під час реєстрації транспортного засобу є 11 основних кольорів, без уточнень щодо відтінків: чорний, синій, зелений, бежевий, червоний, фіолетовий, оранжевий, жовтий, білий, коричневий, сірий. Тобто, якщо було змінено відтінок транспортного засобу, здійснювати перереєстрацію не потрібно.

Звертаємо увагу, якщо на автомобіль нанесено два і більше кольорів, основним вказується колір його нижньої частини. Тобто дах, капот і багажник можна перефарбувати в будь-який вподобаний колір загальною площею не більше 50%. Для вантажних автомобілів – це колір кабіни. В іншому випадку колір авто зазначається, як комбінований.

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській, Волинській та Житомирській областях


Azov Army

Новини по темі:

  • У Квасилові в кота виявлено сказ

    04 06 2026, 17:43
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Рівненський лікар-рентгенелог приписував вигадані діагнози військовим

    04 06 2026, 16:20
    Про це повідомляє Департамент внутрішньої безпеки Націона...
  • КАТП 1728 запрошує дітей на екскурсії до Центру управління відходами

    04 06 2026, 15:42
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Незалежні фахівці контролюватимуть внутрішній аудит у Рівненській ОДА

    04 06 2026, 14:21
    У Рівненській ОДА запрацював аудиторський комітет за учас...