Шакирзян зустрівся з місцевими активістами, які влаштовували акції проти виділення коштів на бруківку

Фото ілюстративне

Відповідне фото показали на Fb-сторінці Рівненської міської ради.

Сьогодні секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян провів зустріч з волонтером Павлом Євчуком та активісткою Тетяною Смоляр.

Євчук відомий своєю допомогою війську, а також активною позицією: він разом із донечкою Василиною з'являвся і знімав відео на місцях ремонтних робіт у Рівному. Зокрема, де клали бруківку тощо. Павло вважає такі витрати коштів недоцільними у наш час. Каже, краще спрямувати гроші на дрони захисникам. Такої ж думки і активістка Тетяна Смоляр. Вона є однією з організаторок акцій, що закликають місцеву владу закуповувати більше обладнання для війська. Дівчина збирала пікети під Рівнерадою щодо цих питань.

Відтак, під час зустрічі секретар Рівнеради Віктор Шакирзян разом з рівненськими волонтерами домовились про координацію спільних дій, стосовно придбання необхідних для ЗСУ речей та обладнання. 


Azov Army

Новини по темі:

  • Плануєте звернення до ЦНАП? Перевірте інформацію в офіційних джерелах

    16 07 2026, 10:10
    Перед зверненням до ЦНАП багато хто шукає інформацію в ін...
  • Рівне знову закупить квадроцикли для військових

    16 07 2026, 09:30
    Про це повідомляє Рівненська міська рада.
  • Минає друга річниця з дня загибелі військовослужбовця Юрія Литвинчука

    15 07 2026, 16:23
    Про це повідомляє Гощанська селищна рада.