BLACK FRIDAY по-рівненськи

Фото ілюстративне

27 листопада наша країна долучилася до американо-європейського божевілля під назвою Black Friday – періоду шалених знижок на різноманітні товари, приуроченому до Різвяних свят.

Один з рівненських торгових центрів теж провів таку атракцію для своїх клієнтів. Що тут приховувати? Під дією масового психозу, я теж вирішила скористатися епічною можливістю – купити купу речей за небувало низькою ціною.

Прибувши у “Рай Шопоголіка” я остовпіла. Реклама зробила своє. Народу зібралося тьма-тьмуща! Плавно маневруючи між натовпом, я почала своє полювання за знижками. Переходячи із відділа у відділ, мій споживацький ентузіазм плавно згасав, аж поки я не відчула Глибоке Розчарування.

Знижки. Вони виклилкали в мене спочатку сміх, потім подив, пізніше ступор. Далі зі мною стався припадок злої агонії.

Справа в тому, що більшість відділів, які пропнували знижки (о, так! Там були і такі, які продавали речі за звичайними цінами) робили це, м’яко кажучи, не дуже чесно. От скажіть мені, вас би потішила знижка у 10%? Або 70% відсоткова знижка тільки на ті речі, які у відділі вже 2-й рік не можуть продати і вашого розміру (оце так несподіванка!) немає? Або заходиш у відділ з шубами, а тобі в лоб кажуть “У нас немає знижок!”. Таж сама ситуація відбувалася і у відділах з одягом, де вартість кофтинки чи спіднички сягала 1999,00 грн. і більше. Висновок: сервіс і маркетинг – рівень: Бог! :-)

Культурна програма. Те, що відбувалося на головній сцені, навело мене тільки на одну думку: торговий центр вирішив не заморочуватися і зробив шоу-програму у стилі “я его слепила из того, что, было”.

Підійшовши до сцени, нашому погляду відкрився незабутній перформанс: дві граційні діви, вдягнені у кричущо-оригінальні і модні костюми, витанцьовували досконало вивчені па у місцевому нічному клубі.

Все б нічого, якби не нудьгуючі погляди сидячих і індиферентно проходячих повз глядачів. “Балувані!”, - мабуть, подумали організатори дійства.

В моїй голові без перестанку крутилися питання: “Чому організатори заходу вирішили, що це буде цікаво?”, “Чому вони вирішили, що піпл буде це хавати?”, “Чому торговий центр не поважає своїх відвідувачів?”.

Блукаючи між відділами, я припустила, що в організаторів був обмежений бюджет. Але ж фантазія ні!

Потім я подумала, що вони якось однобоко намалювали “аватар клієнта”, зробивши основну ставку на чоловіків. Але ж там були жінки, діти і підлітки, які приймали участь у розіграшах і були змушені чекати своєї черги за переглядом цього шоу!

Я розумію, що нічого страшного насправді не сталося. Це в мене дещо загострене почуття естетики, культури і чесності. Я вірю, що ця розвага, так само як і знижки, знайшли свого глядача/покупця і були по достоїнству оцінені.

Але разом з тим, я вірю в те, що хороший масовий захід здатний принести користь, радість і насолоду не лише іншим людям, а й собі! Люди не будуть віддавати свої гроші, якщо вони не отримують задоволення! Це стосується не лише шоу, а й сервісу.

Я вірю в те, що організатори заходів несуть культуру в народ, і в їхніх силах показати, як можна гарно провести час без непристойних видовищ чи липових знижок.

Пі.Ес. Усе вищесказане – це моя суб’єктивна думка. Ви можете її сприймати або не сприймати, але у будь-якому випадку я вам вдячна за, те що ви дочитали її до цього моменту.:-)

Вікторія МАРТИН


Відкриттття Хеппі.Молл (Новина, низ)

Новини по темі:

 • На відкритті ялинки у Рівному зібрали більше 70 тисяч на ЗСУ

  06 грудня 2022, 20:41
  Засвічення ялинки - фінальна частина сьогоднішньої акції ...
 • Рівнянка потрапила у сотню найвпливовіших жінок 2022 року за версією BBС

  06 грудня 2022, 19:05
  BBC оприлюднило перелік зі 100 найвпливовіших жінок світу...
 • На Дубенщині жінка доганяла грабіжника, який вкрав у неї хлібопічку і фен

  06 грудня 2022, 17:50
  Дубенчанин постане перед судом за грабіж та угон.
 • Ліміти споживання електроенергії: Рівненщині виділили 60% від потреби

  06 грудня 2022, 17:01
  Усім областям доведено ліміти споживання електроенергії в...
 • На Рівненщині відчинить двері резиденція Святого Миколая

  06 грудня 2022, 16:20
  Її відкриють на базі етнопарку "Ладомирія", що в Радивило...
 • З російського полону повернувся захисник з Рівненщини

  06 грудня 2022, 15:39
  Це Володимир Ососкало.
 • Їхав-їхав, і застряг: на Рівненщині правоохоронці з болота витягували автівку

  06 грудня 2022, 15:22
  Уранці сьогодні, шостого грудня, до поліцейських офіцерів...