Авто екстра-класу, політики, охорона: на Рівненщині поховали Ігоря Єремеєва (ФОТО+ВІДЕО)

Фото ілюстративне

Село Острожець Млинівського району на Рівненщині, ніколи не бачило таких елітних автівок як сьогодні.

 Село Острожець Млинівського району на Рівненщині, ніколи не бачило таких елітних автівок як сьогодні. 

VIP-персони прибули в маленьке селище, аби віддати шану народному депутату Ігорю Єремеєву. Похоронна процесія протягнулася на кількасот метрів. Всюди стояли охоронці, чергували медики та правоохоронці.

 ЯК ПРОЩАЮТЬСЯ З ЄРЕМЕЄВИМ (ФОТО)

 

 

На відео - прощання з Ігорем Єремеєвим у Луцьку

Охорона, яку можна було розпізнати за червоними пов’язками на руці, особливо прискіпувалася до журналістів. Знімати сам процес похорону та підходити з камерою ближче заборонялося. На запитання, якими підставами це мотивується, охоронці не могли дати чітку відповідь. Один із охоронців ледь не зламав фотоапарат, міцно стиснувши його. Попри це журналісту порталу «ЧаРівне.інфо» вдалося зробити кілька знімків.

ЛИТВИН ПРИЇХАВ ПОПРОЩАТИСЯ З ЄРЕМЕЄВИМ (ФОТО)

Зокрема на похороні були помічені колишній спікер Верховної Ради Володимир Литвин, нинішній віце-спікер ВРУ Оксана Сироїд, очільник Волинської ОДА Володимир Гунчик та інші. Друзі та родичі Ігоря Єремеєва мали можливість по кілька хвилин сказати прощальні слова:

- Хочу від імені колег по Парламенту подякувати за уроки Ігоря. Хай спочиває з миром, світла пам’ять, - сказала Оксана Сироїд.

- Ігор був правильним, він був справжній. Він жив і творив для людей, попри шквал критики та паплюження, - виголосив Володимир Литвин.

ЯКІ БУЛИ ПЛАНИ В ІГОРЯ ЄРЕМЕЄВА? (ВІДЕО)

 

Народний депутат із групи "Воля народу" Володимир Литвин згадав, як знайомився із померлим: «Коли я з ним вперше познайомився, то мені сказали, що він порядна людина, за якою майбутнє. Я хочу, щоб ми пам’ятали Ігоря Єремеєва».

Голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик теж долучився до промови: «За своє коротке життя він зробив багато добра. Люди зверталися до нього з найменшими дрібницями. Хочу сказати, що нам буде його не вистачати».

Директор Острожецької школи Володимир Козлюк запам’ятав Ігоря Єремеєва як здібного учня, який виявляв лідерські якості: “Знаю Ігоря з трирічного віку. Мені часто ставили питання як він навчався. В школі він був лідером. Його мрією було зробити школу, в якій би він навчався, подібної до англійської. Ми дякуємо матері, яка виростила такого сина".

Син Ігоря Єремеєва Роман не стримував сліз: «Він багато працював, багато чим займався, бо був такою людиною. І на конях хотів мене навчити їздити. Дуже хороша людина. Будь ласка, запам’ятайте його таким».

 

 

Слід зазначити, що співвласник групи компаній "Континуум" та народний депутат Ігор Єремеєв завжди входив до рейтингів найбагатших українців. Його статки оцінюють від 60 до 100 мільйонів доларів. Помер керівник парламентської групи "Воля народу" в одній із швейцарських клінік, після того як 26 липня упав з коня та зазнав важкої травми голови.

 

 

Денис ГРИЩУК

Фото та відео автора


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

 • Рівненські благодійники вкотре передали автомобілі на фронт ВІДЕО

  04 02 2023, 12:33
  До бійців Мотопіхотного батальйону 14 окремої механізован...
 • Поблизу «Ладомирії» облаштували бомбосховище

  04 02 2023, 11:34
  У разі виникнення ракетної небезпеки під час екскурсій на...
 • Поліція встановлює місце перебування жителя Вінницької області

  04 02 2023, 10:15
  За наявною оперативною інформацією 31-річний мешканець Ра...
 • В Острозькій громаді обговорили політики захисту прав жінок

  04 02 2023, 09:48
  Підсумували роботу в Острозькій громаді в рамках проєкту ...
 • Клас безпеки відкрили в селі Гільча-2

  04 02 2023, 07:33
  На Рівненщині активно створюються класи безпеки для підро...
 • Графік відключень електроенергії 3 лютого: Рівне та область

  03 02 2023, 18:34
  Про це повідомив гоова Рівненської ОВА Віталій Коваль.