Анастасія Кіселевич забила гол за збірну України WU17 в матчі проти Північної Македонії

Фото ілюстративне

Футболістка жіночої команди НК «Верес» Анастасія Кіселевич у стартовому матчі збірної України WU17 у кваліфікаційному раунді чемпіонату Європи відзначилася голом у ворота суперниць.

27 вересня в столиці Естонії відбувся поєдинок жіночих збірних України WU17 та Північної Македонії. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь українок. Відзначитися голами зуміли на 22-ій хвилині Марина Птицина, на 52-ій хвилині Валерія Гончарук та на 78-ій хвилині Анастасія Кіселевич. Саме спортсменка «Вересу» забила останнього переможного м’яча.

Крім Анастасії, у складі збірної команди WU17 грає ще одна футболістка народного клубу - Вікторія Скоцик. Якщо Кіселевич вийшла на заміну, то Вікторія відіграла 90 хвилин матчу.

Крім гравчинь «Вересу» у складі команди, представник народного клубу є і в тренерському штабі. У таборі збірної також працює старший тренер жіночої команди з Рівного Микола Сідорчук.

Нагадаємо, саме у Таллінні проводять поєдинки своєї підгрупи українки. Матчі групового етапу кваліфікаційного раунду чемпіонату Європи у нашій четвірці триватимуть до 4 жовтня. На жіночу збірну України по футболу ще чекають поєдинки зі збірними Молдови та Естонії.

Наступний матч підопічних Сергія Сапронова відбудеться вже 30 вересня зі збірною Молдови.

Ознайомитися з котируваннями на майбутній матч та інші важливі події в світі спорту можна в лінії БК Betboom, рейтинг якої представлений на сайті «VseProSport».