Речі й частини "Титаніка", які підняли з дна океану. привезуть до столиці України.
Продюсер Марко Журавінський, який взимку організовував у Києві виставку "Таємниці тіла", планує у жовтні привезти у столицю України нову маштабну виставку - підняті з глибин Атлантичного океану уламки знаменитого "Титаніка", який затонув 15 квітня 1912 року.Про це повідомляє gazeta.ua.
Розбиратимуть "Титанік" у Канаді, і частинами везтимуть сюди. Про це розповів друг Марка скрипаль Василь Попадюк. Минулого тижня Василь не тільки брав участь у фестивалі "Країна мрій", а й супроводжував Марка як перекладач під час його переговорів щодо виставки з київськими бізнесменами.

- Це діюча виставка, уже 8 років. Речі й частини "Титаніка", які підняли з дна океану. Марко хоче привезти її в Україну. Інколи я в нього на переговорах перекладач. Інколи кажу: "Знаєш, Марко, у мене вже язик болить". Постійні переговори. Виставка цікава тим, що білет на неї буде - як справжній білет на "Титанік", з іменем тої людини, яка там подорожувала і загинула: ім`я, стать, професія. Це така дуже торкаюча тема. Спеціалісти навіть температуру виставлятимуть. Будуть реальні частини справжнього Титаніка - виставлені каюти. На початку відвідувачі матимуть змогу сфотографуватися на знаменитих сходах "Титаніка". У білетах будуть різні класи - перший, другий, третій, як на кораблі. На виставці збудують високі сходи, як на реальному "Титаніку". Коли відвідувач дійде до кінця виставки, побачить ім`я, що в нього на білеті, у списку тих, хто загинув.
