Українки заради кар`єри готові витрачати на нянь до 12 тис. гривень

Фото ілюстративне

В Україні попит на нянь щорічно росте на 15-20%.

Все більше батьків усвідомлюють, що гувернантки набагато краще справляються з вихованням дітей.Пише ТСН.  За даними опитування міжнародного кадрового порталу Headhunter Україна, до послуг нянь на сьогодні звертаються 13% українок, 43% опитаних покладають цю місію на родичів, інші ж справляються самі.

Якщо в 90-х няня в будинку була символом соціального статусу, то на сьогоднішній день це потреба навіть в родинах із середнім достатком, відзначають експерти. При цьому за послуги няні українці готові платити від 6 до 12 тис. гривень на місяць або від 15 до 55 гривень за годину. За словами фахівців, матері прагнуть звільнити себе від сімейних обов`язків заради кар`єри.

Крім цього, все більше батьків починають усвідомлювати, що професійні гувернантки набагато краще справляються з вихованням дітей, ніж вони, або держсистема дошкільного виховання. Варто зазначити, що сучасні бабусі також нині все рідше беруть на себе обов`язок по догляду за онуками і часто живуть окремо від дітей.


"Батьки стали більш педагогічно освіченими, стали більше розуміти, що дитину потрібно спеціально розвивати", - вважає Наталія Левенець, доцент Інституту розвитку дитини Національного педагогічного університету ім. Драгоманова.

Вихователі вважаються професіоналами екстра-класу на ринку праці, якщо у них буде наявність вищої освіти, при цьому профільної (медичної або педагогічної). І це тільки, як кажуть, базова вимога. Привертає увагу роботодавців також володіння кулінарними навичками, вміння робити масаж, співати колискові, складати вірші і казки, навчати різних мов - англійської, а на додачу ще й китайської, ісландської, грецької, чеської і навіть африкаанс.

Найняти бебісітера дешевше всього по оголошенню, але в цьому випадку не гарантується якість послуг, що пропонують агентства. При цьому, згідно з даними агентства, на одне робоче місце няні претендують шість кандидаток. В основному це колишні вихователі та вчителі, незадоволені низькими зарплатами.

 

 

 

 

 


На Щасливому (Запис низ)

Новини по темі:

  • Вогнеборці на місці пожежі знайшли тіло жителя Вараського району

    29 03 2024, 13:00
    У Вараському районі під час гасіння пожежі у приватному г...
  • Вперше у Рівному відбудеться чемпіонат зі швидкісного складання пазлів

    29 03 2024, 12:31
    6 квітня на базі Гончаренко центр Рівне пройде відбіркови...
  • Монослот Казино Онлайн: Як Грати безкоштовно та на Гроші

    29 03 2024, 12:23
    Одна із найпопулярніших платформ, на якій можна грати в р...
  • Мотоцикл, авто і велосипед: поліція повідомила деталі ДТП на Ювілейному у Рівному

    29 03 2024, 12:05
    Внаслідок автопригоди травмувався мотоцикліст.
  • 29-річна жінка народила в автомобілі по дорозі до Рівненського пологового будинку

    29 03 2024, 11:30
    Про це повідомили на офіційній сторінці "Рівненський обл...
  • На Рівненщину прибуде другий евакуаційний потяг із Донеччини

    29 03 2024, 10:35
    Цього разу людей поселятимуть у п’яти громадах Дубенськог...
  • На Рівненщині похоронили дев'ятьох Героїв

    29 03 2024, 10:20
    Щирі співчуття рідним і близьких загиблих Героїв. Вічна п...