У Рівному визначать найкращі батьківські заклади

Фото ілюстративне

Місто Рівне долучилось до проекту «Зробимо українські міста дружніми до сімей».

Сімейний клуб «Пузата мама» спільно з інформаційним порталом «ЧаРівне.інфо» розпочинають у Рівному масштабний проект «Зробимо українські міста дружніми до сімей». На всеукраїнському рівні проект відбувається за ініціативи "Демократичного Альянсу Жінок."

- Ми  впевнені, що дружня до сімей інфраструктура має стати обов’язковою нормою для сучасних українських міст! З цією метою ми розпочали кампанію "Зробимо українські міста дружніми до сімей!" і будемо докладати зусиль до того, щоб вона ставала масовою та доторкнулася кожного міста України. Приміром, у Вінниці  вже створено дитячу кімнату при Вінницькій міській раді, - заявила голова організації Демократичний Альянс Жінок Наталя Король.

Карта дружніх до сімей закладів

На всеукраїнському рівні до такої ідеї вже долучилось три міста: Київ, Вінниця та Львів. Рівне стало четвертим у списку.

Проект буде реалізуватись за ініціативи рівненських батьків. Вони й стануть головними експертами проекту. Саме батьки надаватимуть інформацію про те, де є батьківські комунікації – пандуси, столики для пеленання, дитячі кімнати. Словом, там, де вони почуваються зручно та комфортно. Разом з тим, самі організатори вже готуються до подання запитів на інформацію щодо наявності дружньої до сімей інфраструктури у медичних закладах, державних установах, торгівельних центрах та дитячих закладах. 

- Така ініціатива не просто цікава, вона необхідна,- каже організатор проекту у м. Рівне «Зробимо українські міста дружніми до сімей» Олександр Курсик. - Побачите, адекватні підприємці одразу долучаться до цього проекту. У результаті виграють усі: батьки отримають комфортні умови для своїх дітей, а розважальні та державні заклади наклейки, які рекомендують відвідати заклад, плюс безкоштовну рекламу у ЗМІ. Хочу наголосити, що наклейку - рекомендацію не так просто буде отримати, ми будемо враховувати все: наявність пеленальних столиків, рушників, серветок, іграшок та ігрових куточків у закладах. Думаю така ініціатива сподобається і батькам, і підприємцям.

Відтак, за результатами рівненського моніторингу заклади, які відповідатимуть визначеним критеріям будуть внесені на всеукраїнську карту. Більше того, за результатами проекту, кожен заклад буде відзначений спеціальними відзнаками: Дружні до немовлят, які містять пандуси для візочків, повивальні столики, кімнати для догляду за дітьми та інше; Дружні до дітей ,що мають дитячі кімнати на підприємствах, в державних та приватних установах, стільці для дітей та дитяче меню в ресторанах і кафе, дитячі майданчики, як зовнішні, так і в приміщенні та Дружні до сімей, що містять усе необхідне для перебування з дітьми різного віку.

У свою чергу, портал "ЧаРівне.інфо" вже чекає інформації від активних батьків міста Рівне. Усі фото та інформацію про наявність батьківських комунікацій у рівненських закладах (пандусів, пеленальних столиків, стільчиків для годування, дитячих кімнат) ми чекаємо на сторінці  "ЧаРівне.інфо " у соцмережах.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

  


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Білоруські військкомати перевіряють можливості мобілізації

  30 червня 2022, 09:53
  Оперативна інформація станом на 06.00 30.06.2022 щодо рос...
 • На Сарненщині на гарячому викрили бурштинокопачів (фото)

  30 червня 2022, 09:06
  Припинили протиправну діяльність поліцейські Сарненського...
 • Спека, грози, а подекуди град: на Рівненщині - штормове попередження

  29 червня 2022, 18:34
  У середу, 29 червня, на Рівненщині пануватиме спека.
 • Рівняни здійснили культурний візит до Луцька (Фото, відео)

  29 червня 2022, 17:00
  У Рівному відновили активний процес реалізації міжнародно...
 • На Рівненщині відділ освіти вимагає повернути 300 тисяч переплати за газ

  30 червня 2022, 08:03
  Рівненською окружною прокуратурою в інтересах держави в о...
 • У лісі на Рівненщині чоловіка вкусила гадюка

  29 червня 2022, 17:56
  Медики госпіталізували пацієнта якого вкусила гадюка.
 • На Рівненщині навчання у школах розпочнеться 1 вересня, але мають бути укриття

  29 червня 2022, 16:25
  На Рівненщині роблять усе можливе, аби освітній процес ро...