
Жоден з українських вищих навчальних закладів не потрапив у топ-200 кращих університетів світу.
Жоден з українських вищих навчальних закладів не потрапив у топ-200 кращих університетів світу. Щорічний рейтинг був складений компанією QS Quacquarelli Symonds, пише tsn.ua.
Перші ж рядки рейтингу займають провідні американські та британські вузи. Лідер, як і в минулому році - Массачусетський технологічний інститут. Друге і третє місця дісталися Гарварду і Кембриджу. Десятку лідерів закривають Каліфорнійський технологічний інститут та Прінстонський університет.
Примітно, що в рейтингу топ-200 засвітився лише один російський виш - Московський державний університет ім. Ломоносова. Він посів 120-ту сходинку.
Рейтинг складався на основі шести критеріїв оцінки: репутації в академічному середовищі, цитованості публікацій співробітників вузу, співвідношення кількості викладачів і студентів. Також враховувалися ставлення роботодавців до випускників, відносної чисельності іноземних викладачів та студентів.
Юлія ДОМАНСЬКА