Майже кожного українця змушують працювати під час відпустки

Фото ілюстративне

Переважна більшість (95%) українських офісних співробітників, так чи інакше, вирішували робочі завдання під час відпустки.

Найбільше пощастило молодим людям (21-30 років), серед них найнижчий показник тих, кому доводилося працювати під час відпустки – 91%, і чим більше люди працюють, тим більше вірогідність потрапити в таку ситуацію. Про це свідчать дані дослідження, проведеного кадровим порталом HeadHunter.

У віці від 30 до 40 кількість тих, кому доводилося працювати у відпустці, вже 97%, а після 40 дуже рідко можна зустріти тих, кому пощастило провести всі свої відпустки без думок про роботу – таких залишається тільки 1%. Якщо для вас важливо провести відпустку далеко від робочих проблем, варто вибрати роботу в сфері інформаційних технологій або бізнес у сфері послуг. Саме серед цих фахівців відсоток тих, кого не смикають під час відпустки, найвищий – 12% і 7% відповідно.

Якщо все ж ви відмовитеся брати з собою в далеку екзотичну країну мобільний і ноутбук, нічого особливого не станеться, просто буде неприємна ситуація (у всякому разі, так говорять майже половина опитаних – 41%).

Ще чверть такими демаршами ризикує зіпсувати відносини з керівництвом або колективом (24%). Серйозні фінансові санкції, штраф, звільнення, догани загрожують тільки 6% респондентів. Найчастіше під час відпустки доводиться вирішувати термінові «гарячі питання», відповідати на запити керівництва і курирувати постійні проекти.

Частіше, ніж у інших, термінові питання виникають у банківських працівників (83%), фахівців з продажу (74%), IT-фахівців (75%), а найменше «авралів» відбувається в транспортній (63%) і виробничій сферах ( 61%).Майже половина респондентів (47%) з розумінням ставиться до необхідності бути на зв’язку під час відпустки, а от третині опитаних така ситуація зовсім не до душі: для них відпустка – час для відпочинку.

Керівники навіть під час відпустки намагаються тримати руку на пульсі, перевіряючи роботу підлеглих періодичними дзвінками (41%), запитами на електронну пошту (29%), іноді навіть раптовими появами в офісі (6%). З іншого боку, 15% не чекають дзвінка або листа від шефа і зв’язуються з ним першими. І тільки 27% керівників дозволяють собі і підлеглим відпочити один від одного повністю. 

 

за матеріалами finance.ua

 

 


Будуємо за для майбутнього (Новина, низ)

Новини по темі:

 • Білоруські військкомати перевіряють можливості мобілізації

  30 червня 2022, 09:53
  Оперативна інформація станом на 06.00 30.06.2022 щодо рос...
 • На Сарненщині на гарячому викрили бурштинокопачів (фото)

  30 червня 2022, 09:06
  Припинили протиправну діяльність поліцейські Сарненського...
 • Спека, грози, а подекуди град: на Рівненщині - штормове попередження

  29 червня 2022, 18:34
  У середу, 29 червня, на Рівненщині пануватиме спека.
 • Рівняни здійснили культурний візит до Луцька (Фото, відео)

  29 червня 2022, 17:00
  У Рівному відновили активний процес реалізації міжнародно...
 • На Рівненщині відділ освіти вимагає повернути 300 тисяч переплати за газ

  30 червня 2022, 08:03
  Рівненською окружною прокуратурою в інтересах держави в о...
 • У лісі на Рівненщині чоловіка вкусила гадюка

  29 червня 2022, 17:56
  Медики госпіталізували пацієнта якого вкусила гадюка.
 • На Рівненщині навчання у школах розпочнеться 1 вересня, але мають бути укриття

  29 червня 2022, 16:25
  На Рівненщині роблять усе можливе, аби освітній процес ро...